İş Fırsatı içeriğine geri dön

Bu Sayfa bas

Türkobir İle Para Kazan!

 

TÜRKOBİR; 450 firmanın bir araya gelerek Türkiye Kobiler Birliğiadıyla kurdukları ve 2009 yılından bu yana tüm Türkiye genelinde başlattıkları bir network marketing (doğrudan pazarlama-satış) sistemidir. Bu sistem sanal bir alışveriş merkezinden oluşmaktadır ve bu merkez içerisinde ‘Türkiye Kobiler Birliği’ üyesi olan tüm firmaların, ürünlerini satışa sundukları sanal mağazaları bulunmaktadır. Üyelerinin tamamen kendi emekleri ile doğru orantılı olarak ek gelir elde ettikleri bu sistemin yaklaşık olarak 5 milyon üyesi vardır. Bu üyeler Resmi Web Sitesi olan : www.turkobir.com.tr adresini tıklayarak sanal alışveriş merkezine girebiliyor ve üye firmaların açtıkları mağazalardan kolaylıkla alışveriş yapabiliyorlar.

Türkobir, yine bu firmaların ürünlerini içeren detaylı bir katalog hazırlatıyor ve üyelerine ücretsiz olarak göndererek satışa başlama imkânı sunuyor. Üyeler ellerinde bulunan bu kataloglar sayesinde hem katalogtan satış yapıyorlar, hem de ‘Türkobir ( Türkiye Kobiler Birliği )  sistemine yeni üyeler kazandırarak ayrıca kazanç sağlamış oluyorlar. Yapılan milyon dolarlık onca reklamdan çok daha etkili bir sistem olan network marketing sistemi; tamamen tavsiye mantığına dayalı olup, kazan, kazandır ilkesiyle hareket ediyor ve güvenilir bir tanıdığın tavsiyesiyle satın alındığında çok daha itimat edilen ve firmaların ürünlerini çok daha titizlikle üretmelerini ve kalite kontrolden geçirmelerini zorunlu kılan bir sistemdir. Bu maksatla yola çıkan Türkiye Kobiler Birliği ‘Türkobir’; ürünlerini çok daha geniş bir ağa yaymak isteyen tüm firmaların bu sisteme dâhil olmalarını ve bu sayede “hem kazan hem de kazandır” ilkesiyle karşılıklı memnuniyetin sağlanmasını hedefliyor.

TÜRKOBİR ÜYE KAYIT FORMU İÇİN TIKLAYIN!

Kendi ürettiği ürünleri tek başına Network Marketing ( Doğrudan Satış ) ve pazarlama sistemiyle satmaya çalışan tüm firmaları ve diğer Network marketing firmalarını Türkiye Kobiler Birliği ( Türkobir )  çatısı altında toplamayı hedefliyor.

Türkobir Sistemine Dâhil Olmak İsteyen Firmalarda Aranan Şartlar: ‘Türkiye Kobiler Birliği sistemi üyelerinin kaliteli ve sorunsuz hizmet alabilmeleri, üyelerimizin ve dolayısıyla bu birlik çatısı altında ürünlerini pazarlayan firma üyelerimizin başarılarında çok önemli bir yer teşkil etmektedir. Bu nedenle Türkiye Kobiler Birliği olan ‘Türkobir’ sistemine dahil olmak isteyen firmaların bu yeterliliği karşılaması gerekmektedir.

Aşağıda türkiye kobiler birliğine girmek isteyen firmalarda aranan şartlar bulunmaktadır:

1. Kendi imalatı olan bir markası bulunmak zorundadır.

2. Kurumsal yapısı Limited Şirketi olmalıdır.

3. Türk firması olup yabancı uyruklu bir ortağı dahi bulunmaması gerekmektedir.

4. Ortak sayısı 5’i aşmamalıdır.

5. Diğer firmalar için fason üretim yapmamalıdır.

6. En az 50 personel istihdam ediyor olmalıdır.

7. En az 1 engelli personel istihdam ediyor olmalıdır.

8. Yıllık satış cirosunun en az 5 milyon TL olması gerekmektedir.

Not: En az 50 bin üyeye sahip olan yerli Doğrudan Satış Pazarlama (  Network Marketing ) Firmalarından yukarıdaki şartlar aranmamaktadır. Türkiye Kobiler Birliği  ‘Türkobir’ Sistemine giren Network Marketing firmalarının ürünleri yaklaşık 5 milyon sayıda ‘Türkobir’ üyeleri ve de kendi üyeleri tarafından satılacaktır.

 

TÜRKOBİR ÜYE KAYIT FORMU İÇİN TIKLAYIN!

Bu yazının kalıcı bağlantısı http://www.ekisrehberim.com/is-firsatlari/turkiye-kobiler-birligi

EKİS kataloglasatis

Yorumu formunu geç

 1. ömriye

  ben siparişlerimi veremiyorum

   

  1. ömriye

   çıkarın beni üyelikten

    

 2. özlem

  ben çıkmak istiyorum kardeşim kaydınızdan kusura bakmayın

 3. dilek

  neden cıkmak istıyorsun

 4. ahmet özyurt

  siparişlerim vardı acil ben ararsanız çok memnun olurum saygılarımla iyi geceler 05468753117 lütfen yarın mutlaka ulaşmanızı istiyorum

  1. çiğdem

   üyemisiniz üye değilseniz facebooktan turkobir ve ersağ hızlı üyelik sayfasından bana ulaşabilirseniz her türlü konuda yardımcı olurum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.