HuncaLife İş Fırsatı içeriğine geri dön

Bu Sayfa bas

Huncalife 2.Kurucular Toplantısını’da Gerçekleştirdi…

HuncaLife 2. Kurucular Toplantısını gerçekleştirdi.

HuncaLife Ailesi olarak, 21-22 Nisan tarihleri arasında İzmir’de düzenlenen 2. Kurucular Toplantısı’nı da geride bıraktık. HuncaLife kazanç fırsatlarıyla tanışan, karlı iş fırsatı sayesinde dünya liderliğine aday huncalife lider temsilcilerimiz ile 2.huncalife kurucular toplantısınıda başarılarla bitirdik.

Hunca Life ikinci.kurucular toplantısı’na Hunca Kozmetik Yönetim Kurucu Başkanı Sn. Tuncer Hunca’da katıldı. HuncaLife Genel Müdürü Gökhan Elçin ve HuncaLife Genel Müdür Yardımcısı Tekin Perincek’in öncülüğünde, huncalife lider temsilcilerimizle HuncaLife kazanç planı üzerine “daha iyiye nasıl ulaşabiliriz” gibi konularda fikir alışverişinde bulunduk. Huncalife Yenilikler  ile kendimizi her geçen gün  nasıl yenilediğimizi hunca life temsilcilerimize detaylı bir şekilde anlattık.

Huncalife ikinci kurucular toplantısı’nın finalinde, başarılarını ödüllendirdiğimiz dört hunca lider temsilcimiz için özel olarak hazırladığımız hediyeleri kendilerine sunduk ve  başarılarını devamını diledik kutladık.Aynı coşkuyu ve heyecanı birlikte diğer ekip arkadaşlarımızla paylaşma dileğinde bulunduk.

–>İzmir’den Safir Temsilcimiz Musa Duman

–>Bursa’dan Safir Temsilcimiz Elif&Sinan Çavdarlı

–>İzmir’den Safir Temsilcimiz Yalçın Yıldız

–>Bursa’dan Kıdemli Altın Temsilcimiz Saim Uyar

El birliği ve güç birliği ile güzel bir dünyaya birlikte bakanların hayatlarını değiştirmek isteyenler, III. Kurucular Toplantısında sizde yerinizi almak ister misiniz?

Haydi, siz de güzelliklerle dolu kazançlı bu dünyaya katılın, kazanmaya başlayın.

HUNCALİFE TEMSİLCİSİ OLMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.


Bu yazının kalıcı bağlantısı http://www.ekisrehberim.com/is-firsatlari/huncalife/huncalife-akademi

EKİS kataloglasatis

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.