İş Fırsatı içeriğine geri dön

Bu Sayfa bas

Gümüş İnci İç Giyim Üyelik için Tıklayın!

Gümüş İnci üyelik ve kayıt için http://goo.gl/DgOEwZ buraya tıklayın. Gümüş İnci Online Kataloğumuzu buradan inceleyebilirsiniz. Gümüş İnci Üyelik, Gümüş İnci Üye Ol, Gümüş İnci üyelik şartları, Gümüş İnci Kayıt Ol…KENDİ İŞİNİZİN PATRONU OLMAK İSTER MİSİNİZ?

Gümüş Yıldızı Temsilcisi olduğunuzda güncel hayatta hepimizin ihtiyacı olan başta pijamalar, sütyenler, külotlar, atletler ve çoraplar ile erkek ve çocuk iç giyim ürünlerini katalogtan satışını yaparak para kazanmaya var mısınız?

GÜMÜŞ YILDIZI NASIL BİR İŞ?

Ek iş yaparak ek gelir kazanmak isteyenlere, kendi üretimimiz ve ana ürünümüz olan iç giyim ile çorap başta olmak üzere 20 bin çeşit geniş ürün yelpazesiyle ücretsiz online satış kataloğunu gönderiyoruz. Gümüş Yıldızı Kataloğumuz elinize ulaştığında üzerinde sizin çevrenize satacağınız fiyatlar bulunmaktadır. Biz ürünleri siz değerli gümüş yıldızı temsilcilerine gönderirken katalog üzerindeki fiyatların %40 altında gönderiyoruz. Böylece siz sataraken %40 parakende satış karı elde etmiş oluyorsunuz.  Gümüş Yıldızı‘nda kazançlar bunlarlada sınırlı kalmıyor çevrenizdekileride gümüş yıldızına üye yaparak onlarında yapmış oldukları satışalrdan ekstra prim kazanıyorsunuz. Bu primler her ayın sonunda hesaplanıp cari hesabınıza aktarılıyor. Ürünleri alırken ilk siparişinizin ücretini kapıda nakit ödüyorsunuz.

GÜMÜŞ YILDIZI İŞİNİ KİMLER YAPABİLİR?

Ev hanımları, emekliler, memurlar, çalışanlar, öğrenciler ve ailesine ya da kendi bütçesine katkıda bulunmak isteyenler. Kısaca ben bu işten para kazanmak istiyorum diyen herkes. Part-time çalışarak cep harçlığınızı çıkarabilir, mutfağınızın ihtiyaçlarını giderebilir, çocuklarınızın servis giderini karşılayabilirsiniz. Bu işi tam zaman ayırarak kiranızı hatta ev/araba taksitinizi bile ödeyebilirsiniz.

GÜMÜŞ YILDIZI İÇ GİYİM ÜRÜNLERİNİ KİME SATACAĞIM?

Başta kendi yakın çevreniz olmak üzere toplumun her kesiminden herkes sizin potansiyel müşteriniz. Çünkü, özellikle iç giyim ve çorap hepimizin günlük temel ihtiyaçları arasında yer alıyor.

GÜMÜŞ YILDIZI OLARAK AVANTAJLARIMIZ ;

Katalogtaki fiyatlar sizin müşterinize satış fiyatlarınızdır. Size geliş fiyatları katalogdaki fiyatların %40 altındadır. Aradaki bu %40 lık fark sizin parakende satış karınızdır. Bu %40 karınızın dışında birde extra satış priminiz var. Onu ayrıca bizden alıyorsunuz. Böylece bir ürün sattığınızda %50 si sizin oluyor.

1- Ürün satışlarından %40 satarken + da bizden alarak toplam %50 kazanıyorsunuz.

2- SSK lı çalışarak emekli oluyorsunuz.

3- Sistemimize üyelik ücreti ödemeden giriyorsunuz.

4- Satış kataloğumuzu ücretsiz alıyorsunuz.

5- Çok geniş bir sosyal çevreye sahip oluyorsunuz.

6- Ekonomik özgürlüğünüzü elinize alıyorsunuz.

7- Kişisel gelişiminizde önemli mesafeler kat ediyorsunuz.

8 – Ürün satışlarından %40 + 15 toplam %55 kar ediyorsunuz.

9- Kendinize alt üye kaydedip her kaydettiğiniz üyelerin satışlarından pim kazanabiliyorsunuz.

10 – Zaman içerisinde göstereceğiniz performans ve başarınıza göre Yıldız Temsilcilik, Takım Öncülüğü, Yöneticilik, Üst yöneticilik, Koordinatörlük ve Genel Koordinatörlük gibi üst seviyelere yükseliyorsunuz.

Gümüş Yıldızı İşinde Başarılı Olabilir miyim?

Bugüne kadar hiç böyle bir iş yapmamış olabilirsiniz. Bu işi yapmak için bilgisayar bilgisine, yabancı dile, satış tecrübesine vb. özelliklere sahip olmanız gerekmiyor. İhtiyacınız olan tüm destek ve eğitimleri Gümüş Yıldızı size sağlayacaktır. Başaracaksınız …

Gümüş İnci’den Ücretsiz üyelik ile ek-iş fırsatı…

Gümüş İnci ÜCRETSİZ üyelik fırsatını değenlendirip üye olmanızı ve hemen işe başlamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.Eğer bir işe, ek iş, ek gelire yada para kazanmaya ihtiyacınız varsa tabiki. Bilgi için buraya tıklayınız…

uye_olkataloglasatis

Bu yazının kalıcı bağlantısı http://www.ekisrehberim.com/is-firsatlari/gumus-yildizi

EKİS kataloglasatis

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.