İş Fırsatı içeriğine geri dön

Bu Sayfa bas

Gano Excel’den (Reishi Mantarı) İş Fırsatı!

Gano Excel Ek İş İmkanı, Gano Excel Ek İş Fırsatı, Gano Excel Ek İş, Gano Excel Ek Gelir, Gano Excel Ekstra Kazanç, Gano Excel Ek Gelir İmkanı, Gano Excel Ek Gelir Fırsatı, Gano Excel Ek Kazanç İmkanı, Gano Excel Ek Kazanç Fırsatı, Gano Excel İş İmkanı, Gano Excel İş Fırsatı, Gano Excel Network, Gano Excel Ek İş İmkanı, Gano Excel Network Marketing, Gano Excel Doğrudan SatışBaşlık : GONEDERMALI MANTARLI KAHVE VE SAĞLIK ÜRÜNLERİ

Tanım : GANO EXCEL’de İŞ FIRSATI Firmamızda bayilik alarak kendi işinizin sahibi olmak ister misiniz?

Düşünün bir bayilik aldınız ve iş yeri açıyorsunuz şu an size ne kadar para lazım olur? iş yeri açmanız için isim hakkı almanız gerekir, teminat mektubu yatırmanız gerekir, yer-nakliye-depo derken bir çok giderleriniz ve masraflarınızı karşılamanız için 50.000 – 100.000 lira arası nakit para ihtiyacınız olur.

Şimdi size sunduğumuz imkanlara göz atalım;

GANO EXCEL firmamızdan Distribitörlüğünüzü aldığınızda size Reishi Mantarı ile harmanlanmış brezilya kahve ürünlerinden oluşan paketi de almış oluyorsunuz. Şirketimiz bu ürünü 1983’ten 1995’e Kadar tam 12 yıl AR-GE çalışmasını yaparak ve uzun hazırlıkların ardından Reishi Mantarı sadece Gano Excel firması tarafından tescilli olarak kahve ile harmanlanarak tüketime hazir hale getirilmiştir.

Distribitör olduğunuzda size şu imkanlar verilir;

-Bayilik verme hakkı

-Perakende ve toptan satış hakkı

-81 ilde bayilik açma hakkı

-Uluslar arası bayilik hakkı

-İşinizi miras bırakma hakkı

BAYİLİK VERME: 

Siz distribitör olduktan sonra çevrenizdeki kişilere,işletme ve kurumlara,iş adamlarına,doktor ve hemşirelere, ev hanımlarına, memur,işçi,emekli hangi sektörden olursa olsun herkese bayilik verebilirsiniz.

PERAKENDE ve TOPTAN SATIŞ:

Sağlık sektörüne veya kahve sektörüne girerek Güzellik merkezleri,Fitness merkezleri,Wellness(sağlıklı yaşam) merkezleri, sağlık sektöründe çalışanlar (Doktor,Hemşire ve Eczaneler), Büyük Marketler, bu gibi alanlarda GANO EXCEL kahvelerini %20 sıcak satış primi ile perakende veya toptan olarak satışını yapabilirsiniz ayrıca bu kesimlere bayilik verebilirsiniz.

81 İL’de BAYİLİK AÇMA:

Diyelim Ankara’da oturuyorsunuz ama Antalya’da arkadaşınız var, firmamız hakkında bilgi verdiniz bayilik almak isterse yardımcı olabileceğinizi söylediniz. Kendisi de GANO EXCEL firmamızın bayisi olmak istediğinde siz hangi paketten bayilik verirseniz %80 prim alma hakkı kazanırsınız. Böylece Antalya’da da bir bayiniz olmuş olur ve o bayinizin yaptığı satışlarından prim alırsınız.

ULUSLAR ARASI ÇALIŞMA İMKANI:

Firmamızın faaliyette olduğu 104 ülkede bulunan iş yerleri yada kişilere kendiniz adına bayilik verebilirsiniz, iller için olan tüm imkanların burda da geçerli olduğunu unutmayın yani Antalya’ya verdiğiniz bayiliğin aynısını Amerika’da da verebilirsiniz.

MİRAS BIRAKMA:

Distribitörlüğünüz tamamen yasal olduğundan yani sizin adınıza tüm vergileriniz ödenmekte olduğundan bu Distribitörlüğünüzünde yasal varisleri vardır (aynı fabrikanızın bir varisi olduğu gibi) bu varis evli iseniz Eşiniz, bekar iseniz Anne yada Babanız olur. Fakat birde miras bırakacağınız bir kişi belirlersiniz, çocuğunuz var ise çocuğunuz mirasçınız olur ve sizin yerinize işinizi devir alır ve yürütmeyi devam ettirir.

GANO EXCEL firması çok avantajlı ve güzel bir imkan sunmakta, sadece satışlardan kazanmadığınız gibi firma size sabit bir gelir ve ekibinizin çalışmalarından da prim vermektedir, sizde değerlendirmek isterseniz telefonumdan bana ulaşabilirsiniz.

Not: Network sistemi ile çalışan kişileri bu sistemden soğutan 2 olay vardır, birincisi kota olayıdır ikincisi topladığınız puanların her ay yada 2 ayda bir sıfırlanmasıdır. Bu olumsuzlukların hiç birisi bizim şirketimizde yoktur ve bu durum bizim network sistemimiz için büyük bir avantajdır….

Gano Excel’den (Reishi Mantarı) İş Fırsatı, Gano Excel, Gano Excel Ankara, Gano Excel İstanbul, Gano Excel Düzce, Gano Excel İzmit, Gano Excel Sakarya, Gano Excel Bolu, Gano Excel Antalya, Gano Excel Manisa, Gano Excel Muğla, Gano Excel Türkiye, Gano Excel Adana, Gano Excel Adıyaman, Gano Excel Malatya, Gano Excel Diyarbakır, Gano Excel Denizli….

Gano Excel Türkiye
Koşuyolu Mah. Koşuyolu Cad. No:88-90 / Kadıköy / İSTANBUL
Telefonlarımız
Tel. (+90) 216 545 21-01
Fax. +90 216 545 21 03-06
Email Adresimiz
Genel: info@ganoexcelturkiye.org
Facebook Sayfamız
https://www.facebook.com/GanoExcelTurkey
Gano Excel Resmi Web Sitesi: http://www.ganoexcel.com.tr/Bu yazının kalıcı bağlantısı http://www.ekisrehberim.com/is-firsatlari/gano-excelden-is-firsati

EKİS kataloglasatis

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.