İş Fırsatı içeriğine geri dön

Bu Sayfa bas

Ek İş, Ücretsiz üyelik, ek gelir ve kariyer fırsatı

Paiff Networking Ek İş, Ücretsiz üyelik, ek gelir ve kariyer fırsatı için https://goo.gl/9VsHJ2 tıklayın. Piaff Networking Katalog buradan online inceleyebilirsiniz.

piaffnetworkPiaff Networking?

%100 Türk şirketi olan Piaff Networking  ülkemizde faaliyet gösteren doğrudan pazarlama yani network marketing sistemi ile çalışan bir Türk şirketidir.

Çok katı pazarlama sistemi ile aradaki aracılar, dükkan, market, mağaza, toptancı vs… olmadan direk üreticiden tüketiciye şeklinde yani katalogtan birebir satış yaparak para kazanmanızı sağlayan bir sistemdir.

Piaff Networking Temsicilerine sıfır risk, minumum maiyet ile kendi işerini kurma fırsatı ve bol kazanç imkanı sunuyor. Piaff Network Marketing Sistemimizde amaç çok çalışan çok kazanır mantığıyla, çalışan temsilcierimiz çalışmalarının karşılığını alması ve aile bütçesine katkıda bulunmasını sağlamaktır. Piaff Networking‘de 5 ayrı şekilde kazanç sağlayabiliyorsunuz.

*** Sermayesiz kendi işinizi kurma fırsatı:

Piaff Networking’de sermaye koymanıza, stok, dükkân ve diğer maliyetlere gerek kamadan kendi işinizi kurmuş oluyorsunuz. Piaff Networking sizin için online katalog çıkarıp kataloglarınızı ücretsiz olarak adresinize gönderiyor. Aynı zamanda soru ve sorunlarınız için kolaylıkla ulaşabileceğiniz hatta sadece çağrı bıraktığınızda size geri dönüş yapabileceğimiz bir  çağrı merkezleri oluşturuyor ve müşteri temsilcisi atayarak siz temsilcilerimizin işlerinizin daha kolay yürümesine olanak sağlıyor.

 

*** Piaff Networking Sıcak satış karı:

Piaff Networking temsilcisi olduğunuzda ürünleri %30 – %50 arasında değişen oranlarda daha uyguna alabilirken, sattığınız ürünlerde %30 – %50 arasında değişen oranlarda parakende satış karı elde ediyorsunuz.

*** Piaff Networking Alt ekiplerin satış primleri:

Oluşturduğunuz alt ekiplerinizden; Kendi yaptığınız üyeler sizin 1. Kademe alt üyeleriniz oluyor ve onların yapmış odukları satışlarından %5 prim kazanıyorsunuz. 1. Kademe alt üyelerinizin yaptıkları alt üyeler sizin 2. Kademe alt üyeleriniz oluyor ve onların yapmış odukları satışlarından %4 prim kazanıyorsunuz. 2. kademe alt üyelerinizin yaptıkları alt üyeler sizin 3. Kademe alt üyeleriniz oluyor ve onların yapmış oldukarı satışlarından %3 prim kazanıyorsunuz. 3. kademe alt üyelerinizin yaptıkları alt üyeler sizin 4. Kademe alt üyeleriniz oluyor ve onların yapmış oldukları satışlarından %2 prim kazanıyorsunuz. 4. kademe alt üyelerinizin yaptıkları alt üyeler sizin 5. Kademe alt üyeleriniz oluyor ve onların satışlarından %1 prim kazanıyorsunuz. (Bunlar satış primlerinizi oluşturuyor) Hak ettiğiniz alt ekip satış primlerinizin tutarı 100 TL ve üzerine ulaştığında priminizi isterseniz alışverişlerinizde kullanabiliyorsunuz.

 

***Eğer bir Piaff Temsilcisi değilseniz web sitemizden https://goo.gl/9VsHJ2 ÜCRETSİZ Kayıt olabilirsiniz.sermayesizis1

sermayesizislerkataloglasatis

Bu yazının kalıcı bağlantısı http://www.ekisrehberim.com/is-firsatlari/ek-is

EKİS kataloglasatis

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.