İş Fırsatı içeriğine geri dön

Bu Sayfa bas

Comepanya İle Para Kazan!

 

Comepanya İle Para Kazan!

Evet değerli ek iş rehberim okuyucuları sizlere bir kaç gün önce bashettiğimiz comepanya alışveriş portalı ve network marketing ile affiliate marketing işi ile alakalı Comepanya sorumlusu Emre bey ile yaptığımız görüşme sonucu farklı bilgilere ulaşmış bulunmaktayız.

Comepanya diğer sistemlerden çok farklı bir yapılanma ile sürekli bir kazanç sistemini hedeflemektedir. Bir kaç popüler alışveriş sitelerinin arkadaşını davet et 5,10 tl gibi yapılanmasının olduğu bir dönemde comepanya size süreklilik arzeden dünya markalarını yüzde 70 gibi bir indirimle sahip olmanızı aynı zamanda para da kazanmanızı sağlayacak bir sistem kurmuştur.

COMEPANYA ÜCRETSİZ ÜYELİK VE BEDAVA ÜRÜNLER İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

Resmi açılışın 15 Ağustos’ta olacağı comepanya şu anda sadece network marketing tecrübesi ile affiliate marketing tecrübesi olan uzman ekiplerden kurulu bir yapılanmaya gitmektedir. Ek İş Türkiye olarak ta bizlerden de arkadaşların bulunacağı özel ekibimizde yer almak istiyorsanız.

COMEPANYA ÜCRETSİZ ÜYELİK VE BEDAVA ÜRÜNLER İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

Bizlerle ieltşim bölümünden ya da info@networkmarketingturkiye.com adresinden kısa network yada affiliate öz geçmişiniz ile başvuru yapabilirsiniz. Unutmayın doldurarak giden bir sitem olduğu için ekip çalışması büyük önem arzetmektedir.İlerleyen dönemlerde daha farklı bilgileri yine sizlerle paylaşacağız.

Comepanya ücretsiz üye olmak istiyorsanız,buradan tıklayarak üye olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Giyim Network başlıklı makalemizde avrupa network, avrupa networking ve avrupa network marketing hakkında bilgiler verilmektedir.


Bu yazının kalıcı bağlantısı http://www.ekisrehberim.com/is-firsatlari/comepanya-ile-para-kazan

EKİS kataloglasatis

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.