«

»

Ara 02

Bu Yazı bas

Gelinlik İşleyerek Ek Gelir Elde Etmek

Gelinlik İşleyerek Ek Gelir Elde Etmek

Gelinlikler mutluluğun, saflık ve duruluğun simgesi olarak bilinir. En bakımsız bayanı bile, bir periye dönüştürür, dünya evine girmeyi bekleyiş süreci. Aylar öncesinden hazırlıkların başlayan düğün töreni için gelinlik seçimi de en az dört ay öncesinden kararlaştırılmaya başlanır, olası aksiliklerin ve gecikmelere bağlı moral bozukluklarının önüne geçebilmek için provalara gidilir.

Tabii yüzlerce birbirinden güzel gelinlik arasından kişinin en özel günü için kendisine bir gelinlik seçmesi son derece zor ve kafa karıştırıcı bir süreçtir. Bu süreçte yaşanan duygusal travmalar ile her an bir değişiklik isteme ihtimali de söz konusudur.

Gelinlik satışı ve kiralaması yapan gelinlikçiler ise, beğendirmesi birbirinden zor gelinliklerinin kişiye tam anlamıyla hitap edebilmesi için çeşitli hizmetleri de sunmaktadırlar. Kişiye özel gelinlik dikimi, farklı gelinlik işlemesi modelleri imkânları gibi faktörlerle stresli ve heyecanlı bir bekleyiş içerisine olan gelinlerin karar vermelerinde ve mutluluklarında yardımcı olmaya çalışmaktadırlar.
Elbette yoğun bir talebin söz konusu olduğu bu sektörde, tüm işlere kendi başlarına yetişmeleri mümkün olmamaktadır ki bu nedenle evlere ek iş gönderimi yoluna giderek kendilerinin ve müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar. Evde gelinlik işleme işi, dikiş konusunda biraz eğitim aldıktan sonra bütün bayanların son derece rahat bir şekilde yapabileceği bir iş olduğu gibi, engelliler için evden para kazanma imkânları arasında da ciddi bir yere sahiptir. Kimi zaman sizden tamamen yeni bir gelinlik dikmenizi isteyen gelinlikçiler, kimi zaman yalnızca gelinlik işleme yaparak sizlere ciddi bir ek gelir kapısı sağlayabilmektedirler.

Ev hanımları, evde bu ek işi de yapabilir hatta hemen işe başlayabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

Bu yazının kalıcı bağlantısı http://www.ekisrehberim.com/gelinlik-isleyerek-ek-gelir

EKİS kataloglasatis

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.