«

»

Ara 13

Bu Yazı bas

Forivia-Proclin Kazanç Planı-Ücretsiz Üye OL!

 

 

Forivia Kazanç Planı

Forivia nihai tüketicilere ürünlerin doğrudan satışı ve kendi altınızda oluşturduğunuz ekibinizin yöneticiliğini yapmaktır.
Perakende sektöründe mağazalar ürünleri toptan fiyatına satın alıp daha yüksek bir fiyata müşterilerine satarlar. Burada oluşan fiyat farkı mağazaların kazancını oluşturur. Forivia Satış Temsilcileri de aynı bu şekilde şirketten indirimli olarak satın aldıkları ürünleri müşterilerine satarak %35 oranında bir kazanç elde ederler.
1. Forivia Satış Temsilcileri kendi kişisel tüketimleri ve ihtiyaçları için ürünlerimizi %30 oranında indirimli alabilir. Bu şekilde ekonomik alışveriş yapabilirler.

2. Forivia Marketing Perakende Satış Karı:

Satış Temsilcileri ürünleri Forivia ’ün önerdiği perakende fiyatlarından sattığı takdirde %30 ila %35 arasında bir kazanç sağlar. Buna karşılık Forivia Satış Temsilcileri ürünleri istedikleri kar oranlarıyla da satabilirler, fakat tek fiyat istikrarı ve satış sonrası diğer hizmetler için Temsilciler’in tavsiye edilen satış fiyatlarını kullanması önemlidir.

3. Forivia Network Performans Primi:

Forivia Satış Temsilcileri kendi müşterilerine yaptıkları satış miktarına göre primlerle ödüllendirilir.

foriviaplan4. Forivia Network Grup Performans Primi:

Forivia Satış Temsilcileri, yeni satış temsilcileri bulup kendi gruplarını oluşturarak onların satışlarından prim kazanabilirler. Grup Performans Primi siz ve altınızda oluşan bütün ekibin satış tutarları dikkate alınarak Performans Prim Tablosu’na göre hesaplanarak dağıtılır.

5. Hediye Puanlar:

Forivia Satış Temsilcileri yaptıkları alışverişlerden satış karı ve performans primleri haricinde hediye puanlar kazanabilir. Bu hediye puanlarını kullanarak ürünlere ücretsiz sahip olabilirler.

Not: İşinizi büyüterek ek primler ve ödüller kazanabilirsiniz.

Maddi kazançların yanı sıra Forivia Satış Temsilcisi olarak grubunuzu ve satış hacminizi büyüttükçe daha büyük motivasyon ödülleri kazanabilirsiniz. Bunların arasında yurt dışı gezileri, tatil fırsatları ve diğer etkinlikler de vardır.

Forivia’dan Ücretsiz üyelik ile ek-iş fırsatı…

Foriva’dan ÜCRETSİZ üyelik fırsatını değenlendirip üye olmanızı ve hemen işe başlamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.Eğer bir işe, ek iş, ek gelire yada para kazanmaya ihtiyacınız varsa tabiki. Bilgi için buraya tıklayınız…

15 gün vade(1)

Bu yazının kalıcı bağlantısı http://www.ekisrehberim.com/forivia-marketing-kazanc-plani

EKİS kataloglasatis

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.