«

»

Ara 12

Bu Yazı bas

Forivia-Doğrudan Satış Nedir?

foriviaplanDoğrudan Satış Nedir?

Forivia Marketing oluşturduğu özgün çok katlı doğrudan satış iş modeli ile kendi işini kurarak yeni bir kariyer yapmak isteyen ev hanımlarına, öğrencilere ve çalışan herkese esnek ve eşit bir kazanç fırsatı sunar.

Forivia kişilerin işlerini büyütmesi ve kazançlarını artırması konusunda azim ve kontrolü sizin elinize verir.

Bu plan sayesinde siz kendi işinizi kurmaya başladığınız andan itibaren kaliteli ürün ve Tam Müşteri Memnuniyetini kendine ilke edinen Forivia ile çalışmanın sınırsız faydalarını hissedeceksiniz.

Doğrudan Satışın Avantajları

İyi düzenlenmiş bir doğrudan satış iş modeli ile kendi işinizin sahibi olabilirsiniz. Doğrudan satışta ürünler hakkında detaylı bilgiye rahatça ulaşabilir, ürünleri satın almadan önce referans edinebilirsiniz.

Forivia Temsilcisi olmakla ek gelir veya tam zamanlı bir ek iş fırsatı yakalayabilir, kaliteli ürünleri uygun fiyata ve hızlı satın alabilirsiniz.Forivia Satış Temsilcileri kişisel ürün satışlarından ve grup satışlarından çeşitli kazançlar sağlamaktadır.Forivia Satış Temsilcileri düşük başlangıç riski ile yüksek kazanç sağlama fırsatını yakalarlar.

Günümüzde kullanılan diğer satış sistemlerinde ürünler üretici firmadan çıkıp müşteriye ulaşana kadar birçok farklı kademeden geçerler. Örneğin, 10 TL’ye fabrikadan çıkan bir ürün müşteriye ulaşıncaya kadar birçok farklı firmanın üzerine kendi kârlarını koymasından dolayı nihai müşteriye 100 TL ye satışa sunulur. Fakat Forivia Temsilcileri ürünleri direkt müşterilere ulaştırarak ekonomik fiyatlara kaliteli ürünleri müşterilere sunar. Bu sayfada gösterilen şemada Forivia Satış Sistemi ve diğer sistemlerin farkını görebilirsiniz.

Forivia’dan Ücretsiz üyelik ile ek-iş fırsatı…

Foriva’dan ÜCRETSİZ üyelik fırsatını değenlendirip üye olmanızı ve hemen işe başlamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.Eğer bir işe, ek iş, ek gelire yada para kazanmaya ihtiyacınız varsa tabiki. Bilgi için buraya tıklayınız…

15 gün vade(1)

Bu yazının kalıcı bağlantısı http://www.ekisrehberim.com/forivia-dogrudan-satis-nedir

EKİS kataloglasatis

1 yorum

  1. petek sponsoru

    OCAK AYI SONUNA KADAR 5 AKTİF ÜYE YAPAN ÜYELERİME CAY MAKİNASI YADA İSTEĞE BAĞLI KETTLE HEDİYE VE ARTI OLARAK DA OCAK AYI SONUNA KADAR YAPILAN HER AKTİF ÜYE İÇİN 5 LİRA UCRET ODENECEKTİR!!!ÜYELİK İÇİN;
    http://www.petekmarketing.com/ref.aspx?rcn=14512

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.