«

»

Ara 13

Bu Yazı bas

Forivia’dan Ücretsiz üyelik ile ek-iş fırsatı…

Ücretsiz Forivia Temsilcisi Olun!

1. Öncelikle Forivia – Proclin işine başladıktan sonra hayallerinizi belirleyin ve önünüze hedef koyun.
2. Satacağınız ürünleri daha iyi tanımak ve tanıtmak için öncelikle kendiniz kullanıcı olun.
3. Potansiyel müşteri listenizi ve satış ekibinizi belirleyin.
4. Ürün tanıtım günleri düzenleyerek ürünler ve forivia-proclin hakkında çevrenizi bilgilendirmeye çalışın.
5. Kendi grubunuzda oluşan Forivia Satış Temsilcileri ile sürekli temasta olun.
6. Başarı için sürekli olarak ekip ruhunu canlı tutun ve alt grubunuzdaki temsilcilere yardımcı olmaya çalışın.

Hedeflerinizi Belirleyin…

Forivia Marketing işinizde başarılı olmak için kendinize hedefler koyun ve o hedeflere ulaşmak için planlar yapın. Hedeflerinizi kısa, orta ve uzun vadeli olarak ayırın ve adım adım tüm hedeflerinizin gerçekleşmesi için gayret sarfetmeye çalışın. Unutmayın ki hedefleriniz sizi motive eder ve harekete geçmenizi sağlar.

Yapmak istediğiniz işlerin ve hayallerin bir listesini oluşturun. Forivia-Proclin işinden ek gelir ya da tam zamanlı bir ek iş olarak yapabilirsiniz; kariyer yapabilir, ailenize ek bir kazanç sağlayabilir, çocuklarınızın eğitimlerine destek olabilir, ailenizle birlikte bir tatil yapabilir, ya da yeni bir araba alabilirsiniz. Bütün bu hedefler doğrultusunda finansal açıdan rahat, daha iyi bir hayat sürdürebilirsiniz.

İşe Başlayı…

Forivia işinizde başarılı olmak için başka insanlara ihtiyacınız vardır. Bu başarıya ulaşmak için çevrenizdeki insanların bir listesini oluşturun ve potansiyel müşteri ve Forivia Satış Temsilcilerini belirleyin. Listenize en yakınınızdaki insanlardan başlayabilirsiniz.

Bir yandan ürün satışı yaparak diğer yandan kendi ekibinizin oluşmasını sağlamalısınız mutlaka. Çevrenizdeki insanlara Forivia Marketingiş planı hakkında detaylı olarak bilgiler verin ve onlarında hayallerinin gerçekleşmesine öncülük edin. Bu sayede altınızda kendi grubunuz için potansiyel Satış Temcilerini belirleyin.

Ürün satışlarınızı artırmak için potansiyel müşterilerinizle kişisel olarak temasa geçiniz ve ürünler hakkında bilgi ve tanıtım amacıyla kendilerini ziyaret ediniz.

Forivia’dan Ücretsiz üyelik ile ek-iş fırsatı…

Foriva’dan ÜCRETSİZ üyelik fırsatını değenlendirip üye olmanızı ve hemen işe başlamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.Eğer bir işe, ek iş, ek gelire yada para kazanmaya ihtiyacınız varsa tabiki. Bilgi için buraya tıklayınız…

15 gün vade(1)

Bu yazının kalıcı bağlantısı http://www.ekisrehberim.com/forivia-basvuru-formu

EKİS kataloglasatis

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.