«

»

Şub 10

Bu Yazı bas

Eğer bir işe, ek iş, ek gelire yada para kazanmaya ihtiyacınız varsa tıklayın!

byancaForivia’dan Ücretsiz üyelik ile ek-iş fırsatı…

FORIVIA Network Pazarlama 2009 yılı başında faaliyete başlayan ve 20 yıllık tekstil üretim geçmişine sahip %100 Türk Sermayeli bir firmadır FORIVIA ev hanımlarına, çalışanlara, emeklilere, öğrencilere kısaca kendi işlerini kurmak isteyen herkese bu fırsatı vermektedir. Kendine özgü prim sistemi ile Forivia Temsilcilerine minimum risk ile maksimum kazanç imkanı sunmaktadır.

Forivia Temsilcileri kendi sattıkları ürünlerden ve gruplarının sattıkları ürünlerden ayrı ayrı performans seviyelerine göre prim kazanmaktadır. Ayrıca peşin yapacağınız siparişlerde Hediye Puan kazanarak ücretsiz ürünlere sahip olabilirsiniz.

Foriva’dan ÜCRETSİZ üyelik fırsatını değenlendirip üye olmanızı ve hemen işe başlamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.Eğer bir işe, ek iş, ek gelire yada para kazanmaya ihtiyacınız varsa tabiki. Bilgi için buraya tıklayınız…

15 gün vade(1)

Bu yazının kalıcı bağlantısı http://www.ekisrehberim.com/forivia

EKİS kataloglasatis

 1. Halil

  Merhaba arkadaşlar, devremülk kazanma şansı olan bir işte çalışmak ister misiniz? Gününüzün 1-2 saatini internette geçiriyorsanız eğer bu iş fırsatını değerlendirin derim linke tıklayın veya araç çubuğuna yapıştırın ( http://link.tr.tc/grs ) kaybedecek bir şeyiniz yok ama kazanacağınız bol ek kazancınız olabilir. Bol kazançlar.

 2. SEVGİ

  Türkiye’nın her yerınde yapılan ucretsıZ uyelık

  sıstemıyle calısan her ay sıparıs vermek zorunda

  olmayıp,her ay uye yapmak gbı zorunlulugunuzun da

  olmadıgı 1300 tane urunu olan ve bunların satısıyla

  yuksek karlar elde edebılecegınız bu sısteme sızde

  dahıl olun .Siz nerdeysenız işiniz de orada !

  444 1 761 silvapazarlama.com.tr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.