Farmasi Üye Ol, Part time Ek İş, Ek Gelir Fırsatı!…

Farmasi Üye Ol, Farmasi Kayıt Ol, Farmasi Üyelik ve Kayıt Bilgi için http://goo.gl/KpIU0R buraya tıklayabilirsiniz. Farmasi Kataloğumuzu buradan online inceleyebilirsiniz.

paraHakkımızda :

Sağlık ve kozmetik alanına 1950’li yıllarda giriş yapan Farmasi Kozmetik. Network Marketing  sektörlerinde yıllarca hizmet veren, kendisini ispatlamış kişilerden oluşan kadrosuyla müşterilerine hizmet vermeye başlamış, Network Marketing Sistemine yeni bir soluk getirmeyi amaçlamıştır.


Farmasi Marketing Sistem tamamen üyelerinin çıkarları doğrultusunda kardan başka hiçbir amaç gütmeden yola çıkmıştır.Tamamen % 100 yerli sermayeden oluşan Farmasi Marketing; etik kurallara bağlı kalarak, sosyal sorumluluk Projelerine öncülük etmeyi kendisine ilke edinmiştir.


Üyelik İşlemleri :

  1. Üyelik Avantajları Nelerdir?

Farmasi Kozmetik; Üyelik sistemi ile çalışan güvenilir ve kazançlı bir alışveriş sistemidir. Farmasi Marketing Sistem’de yapılan yeniliklerden, kampanyalardan, yeni ürünlerden öncelikle danışmanlar haberdar edilir.

Farmasi Marketing Sistem’e üye olduğunuzda üyelik primi, sıcak satış pirimi, ekip cirosu primi, ve liderlik siparişlerinden kazanç elde ederken size özel düzenlenen kampanyalardan yararlanarak, birbirinden güzel, kaliteli ve seçkin markaların 2.000 aşkın ürün gamı ile satışını gerçekleştirmek güvenilir ve risksiz bir alışveriş yapabilmenin keyfini çıkartacaksınız. Keyifli ve güvenilir online alışveriş için yapmanız gereken tek şey Farmasi Marketing Sistemin’e üye olmaktır.

Farmasi Kazanç Planı:

Sıcak Satış Karı:

Farmasi  Ürünleri’mizin satışını gerçekleştirerek %33 ciddi marjla kar sağlayabilirsiniz. Bu kazanç kolunuzun ana mantığı bire bir satış yaparak sıcak para akışı sağlamanız. Bu sayede de günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bunu yaparken de hiç ama hiç riskinizin olmaması oldukça caziptir.

Farmasi  Ekip Cirosu Primi:

Bütün ekibinizden toplanan aylık ciro sizin elde edeceğiniz kazancın tutarını belirler. Sistematik olarak üyelik primine benzsede, daha avantajlı özelliğe sahiptir ekip cirosu üyelerinizin her birinin yapmış olduğu ciroda siz %3 ile %22 arasında performans primi kazanacak ve ciddi bir kanaldan da böylelikle kazanç sağlayacaksınız.

Hemen Şimdi Farmasi Temsilcisi Olmak için Tıklayın

farmasiuyelik (1)

arabafarmasiuyelik (1)

Farmasi Üye Ol, Part time Ek İş, Ek Gelir Fırsatı!…” için 4 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.