«

»

May 31

Bu Yazı bas

Üye olmak istiyorum – Helal makyaja Türk atağı…

Üye Olmak İstiyorum – Helal Makyaja Türk Atağı…

Türk kozmetik firması Farmasi Kozmetik helal kozmetikle Arap kadınların gönlünü fethedecek. Domuz yağı kullanılmadan yapılan ürünlerle Ortadoğu pazarına ihracatını artıracak

handler.ashx_1Başta Ortadoğu olmak üzere 118 ülkeye ihracat yapan, bu seneden itibaren ise iç pazara açılan Türk kozmetik firması Farmasi, helal kozmetik ile büyüyecek. Helal kozmetik sertifikası alan şirket Ortadoğu ülkelerindeki pazar payını artıracak. Ürünlerinin İslami kurallara göre domuz yağı kullanmadan ve alkol içerisine esans atılarak yapıldığını söyleyen Farmasi Kozmetik Yönetim Kurulu Başkanı Hakan TUNA, “Ortadoğu’ya olan ihracatımız 13 bin ton. Üretimin Türkiye’de olması bu ülkelere güven sağlıyor. İhracata da katkıda bulunuyor” dedi. Tuna, Ortadoğu pazarının ihtiyaçlarını dikkate alarak daha canlı renkler ve gözleri ön plana çıkaran makyaj detaylarına önem verdiklerini, bu pazar için özel koleksiyonlar hazırladıklarını da vurguladı.  İhracat konusunda istediğimiz yere geldik. İç pazarda da aynı büyümeyi yakaladıktan sonra satışı düşünebiliriz” diye konuştu.

Ev kadınlarını sigortalayacak :

 

Şirket Avon gibi katologdan makyaj malzemesi satışıyla büyüyecek. Katolog üzerinden ayda 15 bin TL’lik makyaj malzemesi satan ev kadınları sigortalı yapılacak. Bugüne kadar 25 bin kadını üye yaptıklarını kaydeden Tuna, hedeflerinin yıl sonuna kadar bu sayıyı 50 bine çıkarmak olduğunu söyledi. Tuna, sadece bu işten ciro hedeflerinin ise 10 milyon euro olduğunu kaydetti.

Bu yazının kalıcı bağlantısı http://www.ekisrehberim.com/farmasi-kozmetik-katalog

EKİS kataloglasatis

1 yorum

  1. Tahir ÇELİK

    Gerçek Şu ki yıllardır yabancı markaların ürünlerini pazarlayan Türk girişimciler şimdi ise % 100 yerli bir firmanın Avon Ve Oriflame gibi firmalara fark atarak be firmaların ürünlerini pazarlayan girişimci arkadaşlar bundan böyle Farmasi ürünlerini pazarlayarak bu alanda helal kozmetiğin de markalaşma olayını teyit ederek türk damgasını vurmuştur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.