İş Fikirleri içeriğine geri dön

Bu Sayfa bas

Piaff Networking Ücretsiz Üye Olmak için Tıklayın

Piaff Networking Üyelik için https://goo.gl/9VsHJ2 buraya tıklayın. Piaff Networking Üyeliği, Piaff Networking Üyelik ve Kayıt, Piaff Networking İş Fırsatı, Piaff Networking Temsilci Girişi, Piaff Networking Üye Girişi, Piaff Networking Ek İş, Paiff Networking Ek Gelir, Piaff Networking Evde Kazanç, Piaff Networking Evden Kaznaç Fırsatı, Piaff Networking Katalogtan Satış…

 

piaffnetworkPiaf Networking ile Nasıl Kazanırız?

Piaffnetworking sisteme dahil olmak için ücretsiz üyelik formunu, piaff networking temsilci başvuru formunu dolmanız yeterlidir.

Web sitemizden ya da Telefon – Whatsapp  ( 0545 926 96 77 ) piaff networking ürün kataloğu talebinde bulunabilirsiniz. Piaffnetworking üyelik ücretsiz’dir.

Sattığınız ürünler için % 50’ye varan kar marjı sağlarsınız.Bu oran fiyatlı piaff networking online kataloğumuz’da ve web sitemizde yer alan tüm ürünleri piaffnetworking katalog ve site fiyatından % 50 kar elde edeceğiniz anlamına gelir.

Doğrudan satışlarınızda % 50 kar marjı kazanmanın yanı sıra 5 kademeli olarak piaff networking temsilcileri alt üyelerinizin satışlarından % 5,% 4, %3, %2,%1 oranında kazanç elde edersiniz.

Başarıya ve finansal özgürlüğe giden yolda her zaman yanınızda ve destek olmaya devam edeceğiz.Siz isteyin yeter ki….

sermayesizis1

uye_olkataloglasatis

Bu yazının kalıcı bağlantısı http://www.ekisrehberim.com/ek-is-dunyasi/piaffnetworking-katalog

EKİS kataloglasatis

1 yorum

  1. Çisil

    üye olmak isteyenlere yardımcı olabilirim 0506 983 35 15

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.