Petek Marketing içeriğine geri dön

Bu Sayfa bas

Petek Marketing-Petek Tekstil-Petek İç Giyim


PETEK MARKETİNG SIKÇA SORULAN SORULAR…

 

1. KARGODA SINIR VAR MIDIR?

Petek Marketing kargo ücretinin miktarı 70 TL olarak belirlenmiştir. 70 TL altında sipariş giren kişi 5 TL kargo ücreti ödemek zorundadır.

2. TOPTAN ÜRÜN ALDIĞIMDA İNDİRİM OLUR MU?

Üye olan kişi istediği kadar ürün siparişi verebilir. Petek Marketing’de Kredi kartı ile çalışan kişilere toplu ürün çekildiğinde taksitlendirme de yapılacaktır. Ayrıca çekilen ürünlerden prim almaya da hak kazanacaktır. %2 ile %25 arası indirim yapılacaktır.

3. ÜYELERİMİN KONTROLÜNÜ NASIL YAPABİLİRİM?

Size ve alt gruplara dahil olan tüm üyeleri petek marketing üye girişi yaparak kendi sayfanızdan direk görebilir, kimlerin ne zaman girdiklerini takip edebilirsiniz. Petek Marketing’de gerek mail adresi, gerekse telefonla iletişim kurup, bilgi paylaşımı yapıp, grubunuzu büyültebilirsiniz.

4. İNTERNET DOLANDIRICILIĞI GÜNDEMDE OLAN BİR KONU; NASIL GÜVENEBİLİRİM?

Bu iş sadece internette yapılmamaktadır. Üyeler işi tanıdıklarına sundukları için garantörleri onlardır. Her üyenin kendine ait bir sayfası firma tarafından açılmış olacaktır. Petek Marketing’e üye kaydı sponsor eşliğinde internetten sadece kendi görebileceği özel ve güvenli bir şekilde yapılacaktır. Kullanıcı adı ve şifre verilecektir. Kendisinden başka kimse bilmeyecektir.

5. ÜRÜN FİYATLARI PİYASA İLE KIYASLANABİLİR Mİ?

Ürünlerimiz marka olup, kalitesi tescillidir. Marka ürünlerimizin yanında ekonomik ürünleri bulmak ta mümkündür. Petek Marketing Ürünlerimiz piyasa fiyatlarının üzerinde değildir.

6. ÜRÜN ÇEŞİTLERİ TATMİN EDİCİ MİDİR, YELPAZESİ SINIRLI MIDIR?

Petek Marketing olarak 10,000 çeşit ürün yelpazesiyle hizmet vermekteyiz. A’ dan Z’ ye tüm ihtiyaçları gidermeye yönelik ürün çeşidi çok zengin olarak hazırlanmıştır. Ürünler stoklarla sınırlı olmayacaktır.

7. HER AY AKTİF ÇALIŞMAM MI LAZIM?

Petek Marketing Sistem de Her ay aktiflik şartı yoktur. Üye ne kadar isterse o kadar satış yapar.

8. KAZANCIM NE OLUR? ÇALIŞMA SİSTEMİ KOLAY MI, ZOR MU?

Üye olduktan sonra petek marketing’de hem satış yaparak, hemde petek marketing sistem’e üye yaparak ve ekipten yapılan satışlardan ciro toplamına göre prim kazanılır.Bu iş fırsatını önce kendi yakınlarınıza; eş ,dost ve çevrenize sunabilirsiniz. Petek Marketing Sistem’de Prim kazanabilmek için en az iki yatay üye yapılması lazım.

sermayesizisler


Bu yazının kalıcı bağlantısı http://www.ekisrehberim.com/ek-is-dunyasi/petek-marketing/petek-marketing

EKİS kataloglasatis

Yorumu formunu geç

 1. buket

  slm ben üye olmak istiyorum ama üyelik nasıl olucak yardımcı olurmusunuz

  1. Tahir ÇEL?K

   merhaba üye olmak için http://www.peteknetwork.com‘dan üye olmak istiyorum butonuna tıklayarak açılan formu doldurmanız yeterli…

 2. ebru

  bnde üye olmak ıstıyorum fakat işin içine banka ve vergi dairesi girince terettud edıyorum bırz bıde satıs yapamazsam üyeeligim iptal olurmu ve ürün sipariş ederken ücretini peşinmi yatırmamız gerekıyor simdiden tsk ederim

  1. Tahir ÇEL?K

   Banka ve vergi dairesinden neden tereddür ediyorsunuz.

  2. Tahir ÇEL?K

   Ücretsiz üyelik formunu doldurunuz.Üyelik silme yok,zorunlu alım yok.Siz üye olduktan sonra her üye ettiğiniz bir kişi için 10 TL kazanıyorsunuz. Her ay 10 kişi üye ederseniz , 10 x 10 TL = 100 TL kazanıyorsunuz.http://www.ekisburada.com/category/dogrudan-satis-firmalari/sim-networking

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.