İş Fikirleri içeriğine geri dön

Bu Sayfa bas

Petek Marketing


Petek Marketing, Türkiye’nin Önde Gelen %100 Türk Sermayeli Doğrudan Satış Firması…

ÜYELİK ŞARTLARI:

Petek Marketing Sistem size dört şekilde üyelik teklifi sunar.

1- Hiç para ödemeden üye olmak:

Aday üye olarak kaydını yaptırır.50 TL firmaya borçlu olur. Petek Marketing Online Katalog‘tan Satış Yaparak Aktif olan üye prim hak edince firma 50 TL yi bu primden keser. Kesilen bu para üst gruba üye primi olarak yansır.

2- Aday 10 TL parayı havale ve ya kredi kartıyla öder. Kendisine (üyeye) sadece petek marketing kataloğ‘u gönderilir.

3-Aday Petek Marketing Kataloğ’undan 50TL siparişle işe başlar. Hem ürün gelir, hem de katolog. Üst gruplara dağıtılan bir prim de olmaz.

4- Aday 100TL siparişle işe başlar. Hem ürün gelir, hem de katalog. Üst gruplara dağıtılan bir prim de olmaz.

Siz üyeler için hazırlanan bu kategoriler, sadece sizleri düşündüğü içindir. Petek Marketing Sistem de hemen yerinizi alın.
sermayesizisler

 

 

Nasıl Bir İş İmkanı:

Sistemimiz kazan-kazandır ilkesini temel alan ve oldukça kazançlı bir sistemdir. Petek Marketing Sistem ile çalışma saatlerinizi kendiniz belirleyecek ve ekonomik özgürlüğün tadını çıkaracaksınız. Herkes 3 üye yapamayabilir. Ancak bazı üyeler rahatlıkla, 3 değil 8-10 tane üye yapacaklar. Sistem bu şekilde kendisini dengeleyecektir. Kazanç elde ettikçe, sisteme daha da çok sarılacaksınız ve bu şekilde geliriniz de sürekli artacak.

Petek Marketing Sistem organizasyonda 4 koldan kazanç sağlarsınız. Şimdi kazanç sisteminizi maddeler halinde inceleyelim.

Kazanç Sistemi:

1. Üyelik primi

2. Yapılacak satışlardan elde edilecek kar. %25 (Sıcak Satış )

3. Grup cirosundan kazanılan prim.

4. Liderlik Primleri (Elmas seviyesi)

 

Parakende Satış Karı(SICAK SATIŞ)

Petek Marketing Sistem‘de sadece üye yaparak değil, ürünlerimizin satışını gerçekleştirerek de %25 ile %50 arasında bir satış kârı sağlayabilirsiniz. Bunun yanında petek marketing standart üyelik paketi satıp o kişiyi de sisteme katmanız sizin kazancınızı katlayacaktır. Çünkü üyelerinizin de yaptığı her satıştan veya sisteme kattığı her üyeden petek marketing sizlere prim gelecektir.

Bu kazanç kolumuzun ana mantığı birebir satış yaparak petek marketing’den sıcak para akışınızı sağlamaktır.

Burada sizin için hiçbir risk söz konusu değildir. Petek Marketing Sistem‘de hiçbir şekilde her ay ürün alma zorunluluğu yoktur. Sadece sattığınız ürünün alımını gerçekleştirirsiniz. Dolayısıyla elinizde ürün kalma riski yoktur.

Diğer önemli bir avantajınız ise sattığınız ürünlerin yaşlısından gencine yani 7 den 70�e her kesime hitap etmesidir. Petek Marketing Sistem yine diğer sistemlerden en büyük farklarından biriside belli bir gelir seviyesinin üzerindeki kesime değil her gelir tabakasındaki insana ürün satışı yapabilmenizdir.

 

Petek Marketing Sisteme koyduğumuz ana kalemlerin çoğunda ekonomik ürün gruplarımız mevcut.. Yani sonuç olarak herkesin kullandığı ürünleri ,herkesin bütcesine göre satışını yapıyorsunuz.. Dolayısıyla bu ürünleri satamayacağınız hiçbir kimse yok..

sermayesizisler

 

Genel Ekip Cirosu Aylık Prim:

Petek Marketing’de sürekli bir kazanca kavuşacaksınız. Bütün ekibinizde toplanan aylık ciroya göre sizde kazanç elde edeceksiniz. Petek Marketing Üyelik primleri 12 alt kademenize kadar gelir, ancak burada ekip cironuz belirlenirken kademe sınırlaması konulmaz.

Petek Marketing Sistem‘de Sınırsız alt kademenizden size prim yansır. Üyelerinizin her birinin aldığı toplam malın oluşturduğu ciroya göre siz de %2 ila %25 arasında performans primi hak edersiniz. Aşağıda vermiş olduğumuz Petek Marketing performans prim tablosu size kademenizi ve hak ettiğiniz primi gösteren tablodur.

primler

 

Burada vermiş olduğumuz; Petek Marketing performans prim tablosu size kademenizi ve hak ettiğiniz primi gösteren tablodur. Peki, bu tablonun anlamı nedir bu tablodan kazancımı nasıl hesaplayabilirim. Bunları detaylarını inceleyeceğiz öncelikle şunu belirtelim ki kazanç kolunuz sisteminizin asıl yapısını oluşturmaktadır. Petek Marketing Sistem‘de sürekli bir artan gelire sahip olursunuz sizin yaptırdığınız her üye onların yapacakları her üye ve o üyelerin üyelerinin de yapacağı her üye bu şekilde altınıza doğru gittikçe büyüyen bir ekibiniz olacak bu ekipten herhangi bir tanesi satış için yada kendi ihtiyacı için ürün aldığında bu sizin ekip cironuzu oluşturacak ve bu cironuzPetek Marketing Performans Prim Tablosu‘nda hangi kademeye denk gelirse o primi hak edeceksiniz.

sermayesizisler

Bu yazının kalıcı bağlantısı http://www.ekisrehberim.com/ek-is-dunyasi/petek-marketing

EKİS kataloglasatis

Ek Gelire İhtiyacım Var Diyorsan Tıkla!

Petek Marketing İle Katalogdan satış yapın,para kazanın, Üyelik ücreti YOK, Zorunlu alım YOK… Petek Marketing’den Ücretsiz üyelik ile ek-iş fırsatı… Petek Marketing’den ÜCRETSİZ üyelik fırsatını değenlendirip üye olmanızı ve hemen işe başlamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Eğer bir işe, ek iş, ek gelire yada para kazanmaya ihtiyacınız varsa tabiki. Bilgi için buraya tıklayınız…   Petek Marketing …

Sayfaya bak »

Petek Marketing Yeni Kataloğu Çıktı Tıklayın İlk Siz Görün!

Petek Marketing Ek İş İmkanı, Petek Marketing Ek İş Fırsatı, Petek Marketing Ek İş, Petek Marketing Ek Gelir , Petek Marketing Ekstra Kazanç, Petek Marketing Ek Gelir İmkanı, Petek Marketing Ek Gelir Fırsatı, Petek Marketing Ek Kazanç İmkanı, Petek Marketing Ek Kazanç Fırsatı, Petek Marketing İş İmkanı, Petek Marketing İş Fırsatı, Petek Network, Petek Network …

Sayfaya bak »

Petek Marketing-Petek Tekstil-Petek İç Giyim

PETEK MARKETİNG SIKÇA SORULAN SORULAR…   1. KARGODA SINIR VAR MIDIR? Petek Marketing kargo ücretinin miktarı 70 TL olarak belirlenmiştir. 70 TL altında sipariş giren kişi 5 TL kargo ücreti ödemek zorundadır. 2. TOPTAN ÜRÜN ALDIĞIMDA İNDİRİM OLUR MU? Üye olan kişi istediği kadar ürün siparişi verebilir. Petek Marketing’de Kredi kartı ile çalışan kişilere toplu …

Sayfaya bak »

Petek Marketing’den Ücretsiz üyelik ile ek-iş fırsatı

Petek Marketing’den Ücretsiz üyelik ile ek-iş fırsatı… Petek Marketing’den  ÜCRETSİZ üyelik fırsatını değenlendirip üye olmanızı ve hemen işe başlamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.Eğer bir işe, ek iş, ek gelire yada para kazanmaya ihtiyacınız varsa tabiki. Bilgi için buraya tıklayınız… HuncaLife carmina’da yeni dönem; kullanın kazanın, tanıtın kazanın!Huncalife’dan alışveriş yapan kazanıyor.Farmasi Kayıt Formu için TıklayınHuncalife ile para …

Sayfaya bak »

Yorumu formunu geç

 1. Emine

  Güneş gibi doğmak için güneşten gelen fırsat. Sizde üye olup hiçbir ücret ödemeden kazanmaya başlayabilirsiniz… İş burada bekliyoruz Sizdeleride ailemizde..
  bu davetiı daveti kabul etmek ve güneş marketing e üye olmak için aşağıdaki link’i tıklamanız yeterli.

  http://www.gunesmarketing.com/kayit.asp?ref=6051

 2. Tahir ÇEL?K

  FMS DE MÜTHİŞ BAYRAM KAMPANYASINI KAÇIRMAYIN.
  AYAKKABI ,TERLİK ,ÇANTA ,İÇ GİYİM,EV TEKSTİLİ, EV GEREÇLERİ BİR ÇOK YENİ ÜRÜNLERİMİZLE.
  BÜYÜK BAYRAM KAMPANYASI

  HAYDİ TÜRKİYE HEM KALİTELİ HEM DE UCUZ ALIŞVERİŞİN KEYFİNİ YAŞAYIN.

  http://www.kazandiranisler.com

 3. nazife mart

  bu üyelikte neler satılıyor
  tamamen neler var

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.