İş Fikirleri içeriğine geri dön

Bu Sayfa bas

Model Marketing

Modellife üyelik bilgi için https://goo.gl/xxwA7t tıklayın. Modellife Katalog 2017, Modellife Doğrudan Satış, Modellife Katalog buradan online inceleyebilirsiniz.Model Marketing 20 yılı aşkın bir süredir iç çamaşırı üzerinde faaliyet göstermektedir.%100 Türk sermayesiyle yola çıkan model marketing, sistemini sadece iç giyim üzerinden çalışmasına rağmen kendini çok hızlı bir şekilde ilerletmiştir.

İlk olarak Ürettiğimiz ürünleri başta Avrupa ve Ortadoğu ülkelerine ihracat yapan bir yerli sermaye kuruluşuyuz.

Model Marketing ürünleri iç piyasaya model life olarak cıkmış ve bu markayla Network Marketing’i kullanarak müşterilerine direk satış yaptığı için uygun fiyatta urun sunmaktadır.

Model Marketing ürünleri pamuk ipliğinden de başlayarak kesimi dikimi ve boyamasına kadar son teknoloji kullanılarak kalite kontrolü ile insanlara en güzel urunu sunmaktadır.

Model Marketing üyeliği ücretsiz kayıt yaparak bir katalog almanız yeterli. Kargo bedeli ilebirlikte size gelen katalog da içinde olarak toplamda 10tl ödeyeceksiniz.Ancak kaydınız onaylandıktan sonra kapıda ödeme imkanı verilir. Ptt kargo ile çalışmakta. İlk alacağınız para ile 10 tl’nızde size geri döner.

Model Marketing kazanç sisteminde ürünlerden %40 kar kazanırsınız. Yapmış olduğunuz üyelerden alt ekibinizden %5,2. kademede ki alt ekibinizden %4,3. alt ekibinizden %3,4. alt ekibinizden %2 ve 5. kademeden sonraki ekiplerden %1 ciro karından alırsınız.

Model marketing sistemi diğer marketinglerden farklı kılan model life markasını aracıları tamamen kaldırıp direk müşterilerine sunmasıdır. Yazımda da belirttiğim gibi Network Marketing sistemlerini ek gelir olarak bir ev hanımı çok rahatlıkla yapabilir ve evinin mutfak masraflarını çıkarabilir.

Model Lİfe Temsilcisi olabilmek için aşağıdaki başvuru formunu eksiksiz doldurmayı unutmayınız. Form bize ulaştıktan sonra size en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

uye_olBu yazının kalıcı bağlantısı http://www.ekisrehberim.com/ek-is-dunyasi/model-marketing

EKİS kataloglasatis

Günümüzün En Sık Kullanılan İş Modelleri!

Ek İş, Ek gelir ve kariyer fırsatı bilgi için https://goo.gl/xxwA7t buraya tıklayın. Katalogtan satış yaparak ekstra para kazanabilirsiniz. Ek getiren işler Ek getiren işler ile ilgili sizler de bu makaleyi okursanız fazlası ile bilgilenebilirsiniz. Çünkü bizler her konuda yardımcı olabilmek için burada hizmet vermekteyiz. Tek kelime ile istediğinize ulaşabilmenizi sağlamaktayız. Bunun için her zaman takip …

Sayfaya bak »

1 yorum

  1. internetten para kazanma

    Artık para kazanma zamanı!
    Teknolojiye bu kadar para ödediğimiz yeter!
    İnternettin reddedilemez bir satış gücü var. Sen de buna ortak ol ve varolan teknolojileri, tüm özellikleri ile kendi işini sürdürebilmek için kullan. Sadece keyifli zaman geçirmek için kullandığın bu teknolojileri paraya çevirmek mümkün. Nasıl mı?

    http://www.rahatkazan.com (xdükkansahibi olun linkine tıklayın)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.