İş Fikirleri içeriğine geri dön

Bu Sayfa bas

Misedor – Bağımsız İş Fırsatı


misedorMisedor %100 Türk sermayesiyle oluşmuş bir firmadır. 2007 Yılından beri faliyetine başlamış, Misedor Temizlik ve Misedor kozmetik ve mutfak ürünlerinin satışı ile adını duyurmus gerçekten çok kaliteli bir firmadır. Amacı sadece insanlara kaliteli, sağlıklı, en estetik Misedor ürünleri sunmak ve ekonomik hale getirmektir. Konsatire formüllü Misedor ürünleri temsilci adaylarına daha rahat bir yaşam sunmayı amaçlamaktadır. Misedor üyelik ücreti yok. Misedor üyelik ’ te yenilemek, kariyerden düşme gibi şeyler yoktur.

Misedor ürünleri sipariş verildikten en geç 3 gün içinde eve teslim edilmektedir. Misedor ürünleri’yle Ev hanımları,Öğrenciler,Memurlar,ek işe ihtiyacı olan herkes evde iş, ek gelir,ek kazanç sunma yolunda ilerleyen Misedor tercih edebilirler. Misedor Temizlik Ürünleri Aras kargo ile anlaşmalıdır. Misedor Temsilcileri 18 puanlık alışveriş yaptıklarında kargo bedeli ödememektedir.

Misedor Temsilci Girişi‘nden sisteme girip 18 puan altı alış veriş yapan kişiler ise sadece 8 tl öderler. Her ay sipariş yenilemek vermek gerekmemektedir. Tamamen yerli bir firma olan Misedor , ayrıca çevre dostudur. En önemliside bir çok ürünü Sağlık bakanlığından onaylıdır. Misedor ürünleri güvenilir olduğudan, ürün iadesi olmasıdır. Kendi evinizden çalışa bilir hemde kendi ihtiyaçlarınızı uygun fiyata alabilirsiniz. Misedor hakkında daha detaylı ve bilgi almak ve bilgi vermek isteyenleri saymfamızda yorumlarını bekliyoruz.

Misedor 2013 Online Kataloğumuz:

Not: Misedor Online Ürün kataloğu’nu incelemek için lütfen kapak resimlerinin üzerine tıklayınız.


misedor


Bu yazının kalıcı bağlantısı http://www.ekisrehberim.com/ek-is-dunyasi/misedor

EKİS kataloglasatis

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.