İş Fikirleri içeriğine geri dön

Bu Sayfa bas

Lilanar Ev Tekstil Ürünleri 

 

 

NASIL LİLANAR DANIŞMANI OLABİLİRİM?

 

Lilanar Network Sistemi nedir?

Lilanar Network Marketing Sistemi, Stretch markası altında üretilen ürünlerin sisteme üye olmuş Lilanar Takım Liderleri ve Danışmanları aracılığıyla müşterilere tanıtım ve satışının yapıldığı sistemdir. Lilanar Network Sisteminin, temsilcilerine sunduğu avantajlar nelerdir? + Performansınıza göre artan %3 ile %24 arası cazip prim oranları! + %20 ile %30 arası değişen satış karı! + Performansa bağlı ekstra Liderlik Bonus Primleri! + Yıllık Üyelik Ücreti YOK! + Pazarlayın ve ekibinizi oluşturun. Daha çok kazanın! + Yüksek kaliteli ve yenilikçi ürünleri pazarlama avantajı elde edin! + Çalışma saatlerinizi kendiniz belirleyin! + Dünya da ilk kez imal edilmiş ürünleri müşterilerinizle buluşturma fırsatı elde edin!

Lilanar Temsilcisi kimdir?

Lilanar Temsilcisi, lilanar ürünlerini indirimli satın alma hakkına sahip olup sonra bu katalogtan satın almış olduğu ürünleri müşterilerine tanıtım ve satışını sağlayan ve bu çalışması karşılığında prim kazanan kişidir.

LilanarTakım Lideri kimdir?

Lilanar Takım Lideri, kendi altlarında ekip oluşturup,bu ekibi yöneten kişilerdir.

Lilanar Temsilcisi Olmak için Ne Gerekiyor?

Lilanar temsilci adayları aşağıdaki adımların eksiksiz olarak tamamlanması sonrasında kişilerin Lilanar Temsilciliği firmamız tarafından aktif hale getirilir. Lilanar Danışmanların sistem üzerinden işlem yapabilmek ve prim hak edebilmek için aktif olması gerekmektedir. Lilanar temsilcisi olup ailemize kataılan herkese ÜCRETSİZ katalog ve tanıtım kitapçığı gönderilir.Ayrıca lilanar üye davet edin her davet ettiğiniz üye için 10 TL hediye çeki kazanın. Lilanara yaptığınız her lilanar temcilsiinin ilk siparişinden 10 TL hediye çeki kazanabilirsiniz.


Bu yazının kalıcı bağlantısı http://www.ekisrehberim.com/ek-is-dunyasi/lilanar-marketing

EKİS kataloglasatis

Lilanar Online Katalog

    2012 Lilanar Kataloğu, Lilanar Network Mayıs Kataloğu, Lilanar İç Giyim Haziran Kataloğu, Lilanar Tekstil Online Kataloğu, Lilanar Ürünleri Nisan Kataloğu, Lilanar Marketing 2012 Kataloğu, Lilanar Market Temmuz Kataloğu, 2012 Lilanar Online Katalog, Lilanar e-Kataloğu, Lilanar Kataloğu 2012, Lilanar Online Kataloğu temsilcilerimizin hizmetinde, ev tekstil ürünlerinden iç giyime, bujiteriden organik temizlik ürünleri,organik bebek ürünlerinden kozmetik ürünlerine kadar geniş ürün yelpazesiyle lilanar temsilcilerinin hizmetinde, sizde …

Sayfaya bak »

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.