Huncalife İş Fırsatı içeriğine geri dön

Bu Sayfa bas

Nasıl Kayıt Yapabilirim?

huncalife-bioten-at-kestanesiTürkiye Cumhuriyeti vatandaşı, 18 yaşını bitirmiş, kanuni ehliyeti olan herkes HuncaLife Bağımsız Temsilcisi olabilir .

Ücretsiz online ön kayıt başvuru formu ile, HuncaLife Temsilcisi yada HuncaLife Özel Müşterisi olarabilirsiniz.

T.C. vatandaşı olmayan ve huncalife başvurusu yapmak isteyen kişilerin, çalışma izinleri olduğunu kanıtlamaları gereklidir.

Sponsorsuz kayıt yapılmaz, ancak sponsorunuz yoksa ( Huncalife liderler olarak biz size sponsor olmak isteriz. Sponsor bilgilerinize buradan ulaşabilirsiniz. ) HuncaLife size bir sponsor atanması için yardımcı olacaktır. Siz sponsorsuz kayıt olsanızda şirket sizi bir sponsora bağlayacaktır. Çünkü Huncalife direk kendine üye yapmamaktadır. Bölgesinde lider olan üyelere sistem ” Random “ kayıt sistemiyle otomatik olarak atamaktadır.

HuncaLife Temsilcisi olmak için imzalı HuncaLife Bağımsız Temsilci Başvuru Formu ile yine imzalı HuncaLife Temsilci Sözleşmesinin aslını, Başlangıç Seti siparişi ile birlikte HuncaLife Müşteri Hizmetleri Birimine iletiniz veya Online Başvuru Formu ile Online Sözleşmeyi doldurunuz.

Online başvurularda ıslak imzalı sözleşmenin ilerleyen dönemlerde şirkete ulaştırılması istenecektir.

Konuyu Müşteri Hizmetleri Biriminden takip edebilirsiniz.

sermayesizissermayesizisler


Bu yazının kalıcı bağlantısı http://www.ekisrehberim.com/ek-is-dunyasi/is-firsati/huncalife-kayit-nasil-olunur

EKİS kataloglasatis

1 yorum

  1. çiğdem

    evde iş yapmak istiyorum perdelere boncuk, nikah sekeri, gelin çiçeği olur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.