Huncalife İş Fırsatı içeriğine geri dön

Bu Sayfa bas

Hakkımızda!

hunca-ürünlerHunca Kozmetik

Türkiye kozmetik sektörünün köklü firması Hunca 1957 yılında Adnan Hunca tarafından kurulmuştur. Hunca Kozmetik, İlk ürünü Hunca Balsam ile kişisel bakım ürünleri alanında hizmet vermeye başlamıştır. İlerleyen yıllarda profesyonel ve kurumsal yönetim yapısıyla yeni markalar çıkartmaya odaklanarak, parfüm ve deodorant sektöründe de yerel lider konumuna ulaşmayı başarmıştır.

Kozmetik alanında yerel liderliğini sürdüren Hunca, üretimini Tekirdağ, Çerkezköy fabrikasında gerçekleştiriyor ve ihracat piyasasına tedarik ettiği 1.400′den fazla geniş ürün yelpazesiyle dünya devi olma yolunda hedeflerine adım adım ilerliyor. Hunca, yenilikçi ve girişimci stratejisiyle uluslararası pazarda her geçen gün daha fazla ülkeye ulaşmayı hedefliyor..

 

sermayesizissermayesizisler

 

HuncaLife

Hunca, 2011 yılının Ekim ayında, yarım asrı aşkın geçmişinden gelen güçle tecrübesini birleştirerek HuncaLife markasıyla doğrudan satış ( Network Marketing ) dünyasına bir atılım yaptı. Hunca, dünyada yaklaşık 117 milyar dolar hacme sahip, 74 milyon kişiye bağımsız iş fırsatı sunan bu sektöre adım atarak, ülke ekonomisine ve topluma katkısını farklı bir boyuta taşımayı hedefliyor.

Hunca, HuncaLife ile kişisel bakım bilincini topluma yaymak, bireylerin yaşam kalitesini geliştirmeye destek olmak misyonlarını ulaşılabilir kaliteli ürün, kaliteli hizmet ve kaliteli iş fırsatı ilkeleriyle birleştiriyor. HuncaLife geniş ürün yelpazesinde yer alan ürünler ve temsilcilerine sunduğu avantajlı kazanç planıyla, Hunca parfüm ve deodorant segmentinde sahip olduğu iddasını doğrudan satış alanına da taşımayı hedefliyor.

sermayesizissermayesizisler


Bu yazının kalıcı bağlantısı http://www.ekisrehberim.com/ek-is-dunyasi/is-firsati/huncalife-dunyasi

EKİS kataloglasatis

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.