İş Fikirleri içeriğine geri dön

Bu Sayfa bas

Ersağ Hakkında Bilgiler

Ersağ ile Para Kazanmaya Var mısınız?

ERSAĞ’ dan sizlere para kazanırdırıken aynı zamanda en güzel dostlukları sunsak, Senede 3 ila 4 kez tatil fırsatı sunsak, Sıra dışı Ersağ başarı hikayelerinizi önünüze sersek. Bizim için diplomalarınız değil, nitelikleriniz önemli desek, Ersağ işimizde bizimle birlikte çalışmaya VAR MISINIZ ?

NEDEN ERSAĞ İŞİ YAPIYORUZ?

Dünya ekonomistlerince ”Geleceğin işi” olarak öngörülen ve son on yıldaki gelişimi ile Network Marketıng bir iş fikrinden çok kendi işini kurmak için sermayesi olmayan insanların, risk almadan, minumum sermaye ile kendi işlerini kurabildiklerini ispat etmiş bir ”Çözüm Yolu”dur. Araştırmalara göre son on yıldaki zenginlerin %20 sinin bu network marketing alanında çalışmaya başlamış ve sonuca ulaşmış temsilcilerden oluştuğu görülmektedir. Ürünlerin sadece şirket temsilcilerince satılması, başka aracıların olmaması (Toptancı, nakliye, perakendeci v.s.) milyonlarca dolara mal olan reklam giderlerinin olmaması, ürün kalitesi ve çeşitliliğinin artmasına aynı zamanda uygun fiyattan memnun müşterilere ulaşmasının nedenidir. Memnun müşteri ve birebir danışmanlık hizmeti sayesinde tavsiye yoluyla hem ürünlere hem de işimize talep artacak ve buda işimizin gelişimini ve yayılımını sağlayacaktır.

NEDEN ERSAĞ ?

Birçok Network marketing şirketi yurtdışından gelerek Türkiye’de çalışmalar yapmış ve yüksek cirolara ulaşmışlardır. Şirketimiz Türkiye’den doğup Dünya’ya açılmış Uluslararası platformda adını duyurmuş ilk ve tek Türk Network Şirketidir ersağ temizlik ürünleri.  Bu gururu, Yeni ve Capcanlı bir heyecanla, kendi şirketimizle Ülkemiz ve vatandaşlarımız için Başarıya ve Kazanca dönüştürme çabasındayız.


Ersağ olarak farklarımız; Kariyerlerinizi 1 ay değil 2 ay ekip cironuz ile yapabilme imkanı ile daha erken kariyer ve yüksek kazanç, Kariyeriniz korunur, cironuz düşse de Ersağ ’da kariyerden düşmek yok, Türkiye’de ilk ve tek olma özelliğine sahip ürünler (Fosfat %0) %21 değil, %24 ya da %25 değil, %33 performans primi ve %9 a varan ve 3 derinlikte liderlik primleri ile en kazançlı marketing plana sahip olduğu için organizasyon kuran liderlere daha fazla kazandırır. Yurt dışına ürün gönderebilme ve organizasyon kurma(internasyonel), Ürettiği ürünlerde kullandığı bitkileri ve içeriğini kataloğunda açıklayabilen tek şirket, Yasal sıkıntıları olmayan, her türlü izin belgeleri ve analiz raporları mevcut, İş tanıtım ve eğitim seminerleri desteğini veren bir şirket, Ofis desteği. 100 TL üzeri alışverişlerde ortalama 25 Lira hediye ürün göndererek, satış kârı haricinde extra kazanç imkanı verir.

NASIL PARA KAZANACAĞIM?

Ersağ Temizlik Ürünleri’yle Para kazanmaya başlamanız için öncelikle üye olmanız gerekir. Böylece, Şirketimizden piyasada bulunmayan bu özellikli ürünleri %25 indirimli alma ve bu işi başkalarıyla paylaşarak onlar ada iş imkânını sunma hakkını elde edersiniz.

ÜCRETSİZ ÜYE OLUP indirimli ürün almaya başlayabilirsiniz. Oragnizasyon kurarak SINIRSIZ kazanmaya başlamak için indirimli fiyat üzerinden 100 TL ürün almanız yeterli olacaktır. Hangi ürünleri alacağınıza siz karar verebilmektesiniz. İşe yeni başlayan üyelerimize de ilk siparişlerinde 2 adet ürün hediye edilmektedir (Bütün siparişlerinizde her 100 TL için 2 ürün hediyeniz var. 1000 TL sipariş için 20 hediye. Hediye ürünler satılabilir standart ürünlerdendir ve satış yapmak isteyen çalışanlarını desteklemek amaçlıdır). Bazı şirketlerde bulunan kariyer adı altında zorunlu olarak çektirilen MAL DEPOLAMA fiyaskosu sistemimizde YOKTUR. Ancak, bu sistemde ciddi olarak kalıcı ve sürekli para kazanmak arzusu içinde iseniz, bu işi yakın çevrenizle, onların tanıdıkları ile,dostlarınızla ve onların yakınları ile Ya da yeni tanışlığınız insanlarla paylaşmalı ve onlarıda bu kazançlı sistemin içine, alt grubunuz olarak daha doğrusu çalışma arkadaşlarınız olarak almalısınız. Üyelerinizinde kendi alt gruplarını oluşturması ile daha da büyüyecek bu durumda size yüksek prim kazançları olarak dönecektir. Çoğu şirkette bulunan ve işleri zora sokan ancak prim alabilmek için başka bir alternatif sunulmayan AKTİFLİK ‘de YOK DENECEK KADAR AZDIR. Ve bu aktifliğinizi ürün alımı olarak yapma zorunluluğu yoktur.Üye kaydederekte o ayki aktifliğinizi yapabilmektesiniz..). Çoğu şirkette bulunan kota Ya da kariyer tamamlama zorunluluğu yoktur.. KARİYERİNİZİ TEK AY CİROSU DEĞİL BİR BİRİNİ TAKİP EDEN İKİ AYIN TOPLAM CİROSU BELİRLER. KARİYERDEN DÜŞME YOKTUR.

NASIL ÜYE OLABİLİRİM?

İşe başlamaya karar verdiğinizde BUZ DAĞININ ZİRVESİNDE yerinizi alacağınızı unutmayın. Çünkü bu sistemde ilkler her zaman kazanır.Yeni ve güçlü bir şirket bünyesinde zirveden işe başlamış olacaksınız..Üyelik için tek yapmanız gereken, Başvuru Formu‘nu doldurup göndermeniz , yada aşağıdaki iletişim numaramızdan bizimle irtibata geçmenizdir.


Bu yazının kalıcı bağlantısı http://www.ekisrehberim.com/ek-is-dunyasi/ersag-hakkinda-bilgiler

EKİS kataloglasatis

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.