İş Fikirleri içeriğine geri dön

Bu Sayfa bas

Çağlar Network


 

 

Nasıl Üye Olacağım! Katılmak için sponsorunuz varmı?

Sistemimize üye olmak için öncelikli olarak bir sponsora (bu sistemi size tavsiye eden kişi) ihtiyacınız var! Çağlar Network Marketing Sistemi herkese kazandıran bir sistemdir. Öncelikli olarak bu sistemin nasıl çalıştığını size anlatacak bir sponsora ihtiyacınız var. Sponsorunuz size sistem ve nasıl kazanıp yükseleceğiz hakkında gerekli bilgileri, dökümanları verdikten sonra sisteme üye olabilirsiniz. Eğer bir sponsorunuz yoksa hemen kendinize bir sponsor bulmalısınız çünkü sponsor size bu konuda yardımcı olabilir. Seminerlerimize katılarak sistem hakkında detaylı bilgi edinebilir, seçeceğiniz bir sponsor ile bu işe başlayabilir ve ekibinizi kurabilirsiniz. Seminerlerimizi takip etmek için Etkinlik Sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Aşağıdaki " Üye Olmak İstiyorum " butonuna tıklayarak açılan formu doldurup Çağlar Network'e katılabilirsiniz. Üyeliğinizi aktif ettikten sonra Hesabım bölümünden gerekli diğer bilgilerinizi güncellemeyi unutmayınız. İş planımız ve kazanacağınız promosyonlarla ilgili tüm detaylı bilgileri, üye olduğunuzda size verilecek şirket ilkeleri kitabımızdan bakabilir, sponsorunuza sorabilir yada dilerseniz Üye Hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Çağlar Network Marketing olarak şimdiden üyeliğinizi tebrik ediyor, bol kazançlı günler diliyoruz. ÖNEMLİ! Sitemize üye olmak isteyenlerin T.c Kimlik Numaralarını, E-Posta Adreslerini ve Cep Telefon Numaralarını doğru olarak vermeleri çok önemlidir. Bu üç bilgi aynı zamanda sistemimizde tekil olarak saklı tutulacağından aynı olabilecek T.c Kimlik Numarası, E-Posta Adresi ve Cep Telefonu ile ikinci bir kayıt açılamayacaktır.

Çağlar Network'e üye olup ilk siparişlerini yapan müşterilerimiz sipariş ve cep telefonu teyidi için bir defaya mahsus olarak aranacaktır. Bu sebeple tüm üyelerimizden ricamız üyelik işlemlerimizden sonra bilgilerinizi güncel tutmanızdır.

 

 


 

 

Bu yazının kalıcı bağlantısı http://www.ekisrehberim.com/ek-is-dunyasi/caglar-network

EKİS kataloglasatis

Üye Olmak İstiyorum-Çağlar Network

  Üye Olmak İstiyorum – Bizimle gelecek daha güvenli. Hem Alışveriş yapıp hem de para kazanmak ister misiniz? O zaman sizi de Çağlar Network Marketing Dünyasına katılarak kuracağınız büyük bir ekibin Lideri olmaya davet ediyoruz. Çağlar Network Sistemimizin çalışma şeklini ve tüm sorularınızın cevaplarını bulmak için sponsorunuzdan detaylı bilgi edinebilirsiniz. Çağlar Network Marketing Sistemimiz'e üye …

Sayfaya bak »

1 ping

  1. Hayalinizdeki Gelir İmkanı » Çağlar Network İş Fırsatı

    […] Çağlar Network İş Fırsatı… […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.