Bayilik Veren Firmalar 2013 içeriğine geri dön

Bu Sayfa bas

Plusnet AVM Online Alışverişin Adresi!

 

 

 

Daha önceki yazılarımızda da E-ticaret ve Doğrudan Satış ( Network Marketing ) sektörü ile aynı zamanda affiliate marketing sektörünü birleştiren firmaların önümüzdeki dönemlerde daha da yoğun olacağı konusundan sık sık bahsetmiştik. İşte bu girişimci firmalardan biri de Plusnet avm adlı E-ticaret portalıdır.

Türkiye’de e-ticaret pazarına baktığımız zaman yabancı yatırımcılar ve marka sahiplerinin birleşerek kurdukları e-ticaret siteleri başta olmak üzere pek çok güçlü ve etkili faktörlerin olduğunu görmekteyiz. Türk e-ticaret pazarının sunduğu fırsatlar, sadece yabancı yatırımcıların değil, son dönemde markaların da ilgisini çekmektedir. Artık markalar da tek başlarına yada bir araya gelerek online alışveriş portalı kurmakta ve mağazaların yanı sıra ürünlerini internet üzerinden kullanıcılara sunmayı tercih etmektedir.

Peki Plusnet kimdir?

Plusnetavm 2012 Yılında Voleybol Milli Takım oyuncuları tarafından finanse edilerek Ali YÜCEL önderliğinde bir aile şirketi olarak kurulmuştur.1996 yılından günümüze çeşitli dayanıklı ve ticari ürünlerin ithalatı ve pazarlaması alanında ticari faaliyete başlayan şirketimiz, Ticari Ünvanını dijital ticarette de devam ettirmek amacı ile 2012 yılında alıcıların ve satıcıların buluştuğu yepyeni bir e-ticaret platformu olan plusnetavm.com’ u hayata geçirdi.

Ticari ünvana sahip bütün kişi ve kurumların, e-ticaret yapabilmesine olanak tanıyan, E-ticareti yaygınlaştıranve E-ticaret konusunda, eğitici ve destekleyici bir platform olma amacı ile yola çıkan Plus-NET AVM 2 yılda 5000 mağaza ile tüm kategorileri kapsamayı ve hedef kitleye erişim gücünde lider bir oyuncu olarak Teknolojik ürün, hizmet ve yeniliklerin yayılımını sağlamada öncü olmak vizyonu ile hareket eden Plus-NET, modern pazarlama aktivitelerinin tüm unsurlarını bünyesinde barındırarak sizlere hizmet sunmaktadır.

Bayi ve son kullanıcılarını en önemli varlığı olarak gören Plus-NET, genç ve dinamik çalışanlarından aldığı güçle yaratıcı, farklı çözümler ve ürünler sunarak güvenilirliğini ve markasını güçlendirmeyi, küresel standartlara göre kendini sürekli geliştirmeyi kalite politikası olarak kabul etmiştir.

Ortak Akıl Platformu Türkiye`nin ilkentegre sanal mağazacılık işletmeciliği yapan E-Network şirketidir. Ortak Akıl Üç muhteşem pazarın kombinasyonudur.

1. Entegre Sanal Mağazacılık (E-Ticaret)

2. Network Marketing

3.Affiliate Marketing

Plusnetavm diğer network marketing adı ile ortak akıl projesi 10 Farklı kazanç modeli, hazır e-ticaret dükkan modülü ile network marketing sektöründe öncü olmanın hazırlığı içerisindedir. Şimdi sıkı durun 1 OCAK 2013 Tarihine kadar plus net avm’ye aşağıdaki linkten üye olan tüm temsilcilere 1 Senelik 2.190 TL değerindeki maxi paket üyeliği ücretsiz, bu ücretsiz paketinizle size ait içerisinde binlerce çeşit ürünü olan entegre e-ticaret sitesi,

Müşteri edinme hakkı, E-Ticerat dağılımından % 40 kazanç- Bayii ağı ve kazanç kontrolü, 80 PP elde edersiniz – Fast Starter % 20 kazanç Online eğitim ve sunumlar, HOSTİNGİNİZDE DAHİL Komple bir E-TİCARET sitesine ve tüm bunlara sadece 1 Ocak 2012′ye kadar üye olanlar 1 Sene boyunca aktif olarak bu haklara sahip olacaktır.

HEMEN ÜCRETSİZ PLUSNET AVM ÜYESİ OLMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

Bu yazının kalıcı bağlantısı http://www.ekisrehberim.com/ek-is-dunyasi/bayilik-veren-firmalar-2013/plusnet-avm

EKİS kataloglasatis

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.