İş Fikirleri içeriğine geri dön

Bu Sayfa bas

Bayilik Veren Firmalar 2013


 

 

 

 

Ekonomist Dergisi’nin son sayısında yapmış  olduğu araştırmalara göre, Türkiye’ nin en iyi 100 şirketi arasında gösterilen  firmalar franchising fırsatı veriyor. Bu firmalar, bayilik veren firmalar 2013 kategorileri arasında yer almaktadır. Çünkü aşağıda yer alan 100 bayilik veren firma. 2013 yılında dünya genelinde bayilikler verecektir. Yeni işler yapmak, bayilik almak isteyen girişimcileri aşağıda paylaşacağımız bayilik veren firmaları 2013 ve bayilik için istedikleri kriterleri iyice inceleyerek yeni bir ufka yelken açabilirler.1) Merinos: Türkiye genelinde 250 bayilik fırsatı vermeyi planlayan Merinos, girişimcilerden isim hakkı ücreti talep etmiyor. Merinos’ tan bayilik almak isteyen girişimcilerin başlamak için gerekli olan sermayesi ise seçtiğiniz mekanın büyüklüğüne göre 150 bin TL ile 1 milyon TL arasında değişiyor.

2) İstikbal: Türkiye genelinde girişimcilerine 18 bayilik vermeyi düşünen İstikbal, bu işi yapmak isteyen girişimcilerinden isim hakkı bedeli talep etmiyor. Başlangıç için ihtiyacınız olan sermaye miktarı ise m2 ye göre değişiyor. Bunun için bir fiyat belirtmeyen İstikbal, bayilik başvurusu yapan kişilerle özel olarak görüşüyor.

3) Bellona: Hedeflediği bayilik sayısı 24 olan Bellona’da girişimcilerden isim hakkı ücreti talep etmiyor. Başlangıç için gerekli olan sermaye m2′ ye göre değiştiği için Bellona bu konuyu girişimci adayıyla özel olarak birebir görüşüyor.

4) Dia Sa: Türkiye genelinde 100 adet bayilik vermeyi planlayan Dia Sa’ dan bayilikler alabilmek için ihtiyacınız olan başlangıç sermayesi 2500 Euro olarak belirlenmiş. Dia Sa’da baylik açmak isteyen girişimcilerinden isim hakkı ücreti talep etmiyor.

5) Adıyaman Çiğköftecisi: Türkiye genelinde100 adet bayilik vermeyi planlayan Adıyaman Çiğköftecisin’den bayilik almak için girişimcilerin ihtiyacı olan başlangıç sermayesi 15-20 bin lira arasında değişiyor. Girişimcilerinden Başka hiçbir ücret talep etmeyen Adıyaman Çiğköftecisi Türkiye genelinde bayilikler vermeyi düşünüyor.

6) Turyap: Toplamda 20 adet bayilik vermeyi planlayan Turyap’ dan bayilik almak isteyen girişimcileri isim hakkı bedeli olarak 110 dolar+KDV ve başlangıç sermayesi olarak belirtilen miktar ise 10 bin $ ile 50 bin $ arasında değişiyor.

7) Komagene: Etsiz çiğ köfte üreten Komagene, Türkiye genelinde toplam 32 adet bayilik vermeyi düşünüyor. İsim hakkı ücreti talep etmeyen Komagene’ den bayilik almak isteyen girişimciler  için gerekli olan başlangıç sermayesi ise 10 bin TL.

8) Mado: Maraşlı dondurmacı olan Mado, toplamda Türkiye genelinde 9 bayilik vermeyi planlıyor.  İsim hakkı ücreti ve sermaye gerektirmeyen Mado bayiliğinde, girişimcilerden sadece alınan her ürün üzerinden % 3 tanıtım ve reklam katkı payı talep ediliyor.

9) Remax: Toplamda Türkiye genelinde 21 bayilik vermeyi düşünen Remax, girişimcilerden % 6 isim hakkı bedeli alıyor ve başlangıç sermayesi 15-25 bin Dolar arasında değişiyor.

10) B-Fit: Türkiye genelinde toplamda 87 bayilik vermeyi düşünen B-fit’ girişimcilerden isim hakkı bedeli olarak 350 TL + KDV ve başlangıç için gerekli olan sermaye; 35 bin Lira + KDV olarak belirlenmiş.

11) Pizza Pizza: Toplamda Türkiye genelinde 100 bayilik verecek olan Pizza Pizza, girişimcilerden isim hakkı bedeli olarak aylık 250 Dolar ve başlangıç sermayesi olarak 30 bin TL talep ediyor.

12) Realty World Türkiye: Türkiye genelinde toplamda 27 bayilik vermeyi planlayan firma, girişimcilerden isim hakkı bedeli olarak % 8 pay alıyor ve başlangıç sermayesi için gerekli olan miktar; 12-23 bin Dolar + KDV olarak arasında değişiyor.

13) Çiğ Köftem: Girişimcilerden İsim hakkı bedeli istemeyen Çiğ Köftem, toplamda Türkiye genelinde 35 bayilik vermeyi planlıyor ve başlangıç için gerekli olan sermaye; 5 bin TL + KDV.

14) Özsüt: Türkiye genelinde11 bayilik vermeyi planlayan Özsüt, isim hakkı bedeli olarak girişimcilerden  25 bin Dolar + KDV talep ediyor ve başlangıç için gerekli olan sermaye ise 50 bin TL olarak belirlenmiş.

15) Simit Sarayı: Başlangıç sermayesi için gerekli olan miktar 350 bin TL + 20 bin Euro franchising bedeli, Türkiye genelinde toplam verilecek bayi sayısı 50 ve isim hakkı bedeli olarak girişimcilerden % 3 olarak belirlenmiş.

16) Burger Kıng: Toplam 20 bayilik verecek olan Burger Kıng, isim hakkı ücreti olarak girişimcilerden net ciro üzerinden % 13 pay talep ediyor. Başlangıç için gerekli olan sermaye ise 700 bin Dolardan başlıyor.

17) Bolulu Hasan Usta: İsim hakkı ücreti olarak girişimcilerden 30 bin Dolar talep eden Bolulu Hasan Usta, toplamda Türkiye genelinde 7 tan bayilik verecek. Ayrıca Başlangıç için gerekli olan sermaye ise 250 bin TL  olarak belirlenmiş.

18) Silk & Cashmere: Girişimcilerden İsim hakkı ücreti talep etmeyen firma, toplamda 18 bayilik vermeyi planlıyor. Başlangıç için gerekli olan sermaye ise m2 başına 1200 Dolar olarak belirlenmiş.

19) SultanAhmet Köftecisi: İsim hakkı ücreti talep etmeyen Sultanahmet Köftecisi, toplamda 17 bayilik vermeyi planlıyor. Girişimcilerin Başlangıç için gerekli olan sermaye ise; 150 bin Dolar.

20) Köfteci Ramiz: Türkiye genelinde toplamda 44 bayilik verecek olan Köfteci Ramiz, isim hakkı bedeli olarak girişimcilerden % 2 pay istiyor. Başlangıç sermayesi için gerekli olan miktar; 300 bin TL.

21) Doğtaş Mobilya: Girişimcilerden İsim hakkı istemeyen Doğtaş Mobilya, toplamda Türkiye genelinde 8 bayilik verecek. Gerekli olan sermaye ise 250 bin Dolar. Güncel olarak bayilik verecek olan firmalar şimdilik bu kadar.

Eğer girişimci olmak istiyorsanız yapacağınız tek şey; bu firmaların içinden size en uygun olanını seçmek.. Umarız bayilik veren firmalar 2013 başlıklı yazımız içersindeki bayilik veren firmalar içersinden aradığınız bayilik fırsatını yakalarsanız.

Diğer Baylik ve Franchisin veren Firmalar Hakkında Detaylı Bilgi İçin BURAYA Tıklayın!

Bu yazının kalıcı bağlantısı http://www.ekisrehberim.com/ek-is-dunyasi/bayilik-veren-firmalar-2013

EKİS kataloglasatis

Plusnet AVM Online Alışverişin Adresi!

      Daha önceki yazılarımızda da E-ticaret ve Doğrudan Satış ( Network Marketing ) sektörü ile aynı zamanda affiliate marketing sektörünü birleştiren firmaların önümüzdeki dönemlerde daha da yoğun olacağı konusundan sık sık bahsetmiştik. İşte bu girişimci firmalardan biri de Plusnet avm adlı E-ticaret portalıdır. Türkiye’de e-ticaret pazarına baktığımız zaman yabancı yatırımcılar ve marka sahiplerinin birleşerek …

Sayfaya bak »

Projelerimiz için Bayilikler Verilecektir.

İlan Türü : Veriyorum Başlık : Projelerimiz için Bayilikler Verilecektir. Tanım : çağrı merkezi projelerimiz için bayilikler verilecektir. Website Adresi : www.akaylarbilisim.com E-Posta : mecidiyetelekom@hotmail.com Telefon : 02125300992 Şehir: İstanbul Yazıyı paylaş “Projelerimiz için Bayilikler Verilecektir.” FacebookTwitterGoogle+PinterestViadeoLinkedInDiggStumbleUponWeiboE-mail

Sayfaya bak »

Sihirbez Oto Bakım Ürünleri Bayilik Veriyor!

Başlık : Sihirbez Oto Bakım Ürünleri Bayilik Veriyor! Tanım : Düşük Yatırım, Karlı Bayilik Fırsatı % 250 Kar Marjı Alman kalitesi ve teknolojisi ile üretilen ürünlerimiz dünya markası araba firmaları tarafından tercih edilen tek Nano teknolojili oto bakım ürünleridir. 2006 yılında Almanya’da üretimine başlanan GreGoor oto bakım ürünlerinin Türkiye Distrübütörü olan URBAN kimya tarafından Türkiye’ye …

Sayfaya bak »

Spagetti İce Cream Dondurma Bayiliği Veriyor!

 SPAGETTI ICE CREAM 'E HOŞGELDİNİZ.  15 MAYIS 2011 YILINDA KURULMUŞ OLAN SPAGETTI ICE CREAM ,TÜRKİYE'DE DONDURMA SEKTÖRÜNÜN SUNUMDA EN FARKLI VE EN KARLI MARKASIDIR. İTALYAN MANHEIMM TARAFINDAN BULUNMUŞ SPAGETTI ICE CREAM, BAŞTA ALMANYA OLMAK ÜZERE YAYGINLAŞMAYA BAŞLAMIŞ, DONDURMANIN FARKLI SUNUMU SAYESİNDE FESTİVALLERİN EN GÖZDE STANDLARI OLMUŞTUR. VANİLYALI DONDURMANIN SPAGETTİ ÇUBUKLARI GİBİ PRESLENMESİ, DOMATES SOSU GÖRÜNTÜSÜ …

Sayfaya bak »

Titisi Türkiye Genelinde Bayilik Veriyor!

TİTİSİ TÜRKİYE GENELİNDE BAYİLİK VERİYOR! KÜCÜK YATIRIMLA TÜRKİYEDE SÖZ SAHİBİ OLUN. BAYİ OLMAK ZOR DEĞİL. TEMİNAT MEKTUBU YOK ! BAYİLİK BEDELİ YOK ! AYLIK SATIŞ KOTASI YOK ! İŞTE SİZE AZ YATIRIMLA BAYİ OLMA FIRSATI NOT: ÇOK AZ SAYIDA BAYİLİK KALMIŞTIR. Nerelerde Kullanılır?   * Evlerde * Ofis ve İş Yerlerinizde * Marketlerinizde * Alış …

Sayfaya bak »

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.