«

»

Mar 20

Bu Yazı bas

Doğrudan Satış İşi Nedir?

paraDoğrudan Satış

Ekisrehberim.com adresinin tüm imkanlarına hoş geldiniz ve birbirinden güzel bilgileri bu sitede istediğiniz zaman görebileceksiniz. Böylelikle ulaşmak istediğiniz her siz değerli bireylere sadece bir tık kadar uzak olacaktır. İnsanlar satış günümüzde satıştan gelir elde etmek isterler. Ancak bu yorucudur ve kesin bir iş değildir. Buna örnek vermek gerekirse günümüzde birçok firma ve şirket bu yöntem ile satışlarını devasa bir şekilde büyütmektedir ancak kullanıcılarına (distribütörlerine) fazla komisyon ödemesi yapmazlar. Kısacası ne kadar satış o kadar para demektir ama sizler de doğrudan satış firmaları ile çalışırsanız ağlar kurar (organizasyonlar) ve paralarınızı her ay yüksek bir şekilde kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu kazanımlar gün geçtikçe artar ve 1—2 yıl organizasyonunuzu büyültmek ile zaman harcarsınız ama sonrasında mükafatını fazlası ile alırsınız. Buna Network Marketing sektöründe zaman kaldıracı denmektedir ve doğrudan satış sadece gözle görünen, elle tutulan (somut) ürünlerden ibaret değildir. Bununla birlikte 21. Yüzyılda bulunduğumuz için hizmet sektörü içerisindeyiz ve bu hizmetlerinde doğrudan satış sistemleri belirli şirketler de mevcuttur. Bu doğal gaz, elektrik faturası ödemesinden internet sitesine, telefon faturasından tarife değişikliğine sadece reklamları geç diyen uygulamalarından anlaşmalı olduğu tavsiye et denilen şirketlere kadar uzanmaktadır. Buna eklemeler yapacak olur ise bunu arttırmak fazlası ile mevcuttur.

Organizasyonlarınızda ise liderlik yapmak çok önemlidir. Çünkü insanları eğitecek ve kendinizin aynısını kopyalatacaksınız. Tabi ki de böylelikle sizden binlerce hatta on binlerce olacaktır. Milyonların olması da mümkündür. Bu tamamen siz değerli distribütörlere kalmıştır. Liderlik sanatı çok önemli olduğu için kendinizi de bu süreçler de hatta işe girdiğinizde son nefesinize kadar kendinizi kitaplar ile, eğitimlere katılarak, kamplara giderek, seminerlere katılarak, kişisel gelişim videoları izleyerek ve bu konuda kendinizi geliştirecek tüm hepsi geçerlidir. Eğer bunları yapmaz iseniz siz de zamanı gelince sahne alamazsınız ve insanlara bilgilerinizi aktaramazsınız. Bu süreçte birçok tecrübe ve bilgi deneyiminiz de olacaktır.

farmasiuyelik (1)

Bu yazının kalıcı bağlantısı http://www.ekisrehberim.com/dogrudan-satis-isi

EKİS kataloglasatis

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.