«

»

Şub 22

Bu Yazı bas

Bursa’da evlere pul boncuk işleme işleri verilir…

kurdelaisiBursa’da Evlere Pul Boncuk İşleme İşleri Verilir!

Bursa dikkaldırım civarında oturan ev hanımlarına evde ek iş imkanı. Bursada evlere, pul boncuk işleme işleri verilir. İşlerinde tecrübe sahibi olan kişilere öncelik tanınacaktır. İşten memnun kalındığı takdirde sürekli olarak çalışılır.

Ev Hanımları Katalogtan Satış Yaparak Para Kazanmak İster Misiniz?

Bursa ve çevre illerde kozmetik sektöründe faaliyet gösteren firmamızın katalogtan satışını veya ekip liderliği yapabilecek temsilcilere ihtiyaç vardır. Avon veya Oriflame değil % 100 Türk şirketi olan Farmasi Kozmetik 60 yıllık kurumsal bir firma, Farmasi markasıyla çok katlı pazarlama sistemine yeni bir trend getirmeyi hedefliyor. Farmasi temsilcisi olduğunuzda % 33 net parakende satış karı elde edersiniz. Ayrıca bununlada bitmiyor. Farmasi temsilcisi olup sizde üye yaptığınızda % 3 ila % 22 arasında ekstra prim kazanırsınız.

Hemen Ücretsiz Üye Olmak İçin  tıklayın!

farmasiuyelik (1)Bu yazının kalıcı bağlantısı http://www.ekisrehberim.com/bursada-evlere-pul-boncuk-isleme-isi-verilir

EKİS kataloglasatis

  1. munevver ayık

    adana dan ben munevver ayıkk evde boncuk işi orgu işi ne olursa yaparımm evıme ek gelır olarak çok ıstıyormm acill haberınızı beklıyormm.

  2. nur

    Adana merkezde tüm el becersi gerektiren boncuk,dikiş, montaj ,paketleme işlerini severek ve itinayla yapar zamanında teslim ederim .bu tarz iş verenler bana dönerlerse sevinirim ilgileneceklere şimdiden teşekkürler ederim nur.nuraydan@gmail.com

  3. nilüfer

    bursa yıldrım civarırındaki ev hanımlarına pul boncuk işleri verilir iletişim:0531 276 18 19

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.