«

»

Şub 10

Bu Yazı bas

Avrupa Networking

avrupanetworkingAvrupa Networking Pierre Cardin İç Giyim…

Markanın kurucusu Monsieur Pierre Cardin, tüm zamanların en büyük moda impatorluklarından birini kurdu. İleri görüşlü, hırslı, keşfedici ve becerikli bu adam bugün, otoriterlerce yeryüzünün en iyi bilinen beş Fransız moda tasarımcısından biri olarak kabul ediliyor.

Pierre Cardin, İtalyan göçmeni bir ailenin çocuğuydu. Ailesi çiftçi olan küçük Pierre ‘ in çok daha büyük hayalleri vardı. İşte bu nedenle çiftçilik yapmak istemeyerek, henüz 14 yaşındayken Saint-Etienne ‘ de ünlü bir terzinin yanına çırak olarak girdi. Çalışmaktan yorulmayan genç terzi, 1944′te La Paix ‘ deki modaevinde işe başladı. Zamanın tartışmasız en büyük Fransız modaevi olan Christian Dior ‘ un baş terzisi olmasını sağlayacak mesleki bilgi ve deneyimi orada edindi.

Avrupa Networking Pierre cardingeniş ürün yelpazesi nedeniyle bizlere birden fazla ürün çeşidi ile çok avantajlı, pierre cardin halı, pierre cardin mobilya, pierre cardin iç giyim, pierre cardin eşarp, pierre cardin çanta, pierre cardin ayakkabı, pierre cardin bebek arabası, pierre cardin gelinlik, pierre cardin gelinlik, pierre cardin mayo, pierre cardin saat, pierre cardin nevresim, pierre cardin nevresim takımı ve pierre cardin nişanlık gibi o kadar çok ürün yelpazesi var ki kısacası bizlere sunduğu kalite ve uygun fiyatlarla avrupa networking temsilcileri katalogtan satış yaparak para kazanabilirsiniz. Avrupa networking pierre cardin kataloğu’na çok rahat ulaşabilirsiniz.

Avrupa networking pierre cardin üyelik demek avrupa networking üyelik demektir. Küçük bir çocuğun hırsı, tutkusu, terziliğe olan merakı insana büyük bir imparatorluk kurduruyor. Kendine inanmanın güvenmenin ve cesaretin bu boyutlara gelebileceğini kim tahmin edebilirdi. Avrupa Networking Temsilcisi olmak için aşağıdaki başvuru formunu eksiksiz doldurunuz.

Bu yazının kalıcı bağlantısı http://www.ekisrehberim.com/avrupanetworking

EKİS kataloglasatis

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.